Kluby Motocyklowe.

Formalne i nieformalne grupy motocyklistów
swiety74

Post autor: swiety74 »

Pare razy widziałem goscia w koszulce BOXERA, a wiem ze w Boguchwale jest ekipa ktora nadal jezdzi RUSKAMI ,czasem wpadaja na imprezy motocyklowe ,ale to chyba luzna grupa.
Awatar użytkownika
Ozzy
Zwykły forumowicz
Posty: 224
Rejestracja: wtorek, 21 lipca 2009, 10:56
Motocykl: DKW NZ 350-1
Lokalizacja: RJA/RZ
Kontakt:

Post autor: Ozzy »

Klub BOXER z Boguchwały nadal istnieje, nie raz się z nimi widzę na różnych zlotach i imprezach weteranów. Nawet ojciec mojej koleżanki jeździ w tym klubie na M-72.
RED DRAGON cały czas także istniał ale członkowie klubu w większości już nie mieli czasu na klub, pozakładali rodziny i porozjeżdżali się po Polsce. Więc zapadał moja szybka decyzja zaraz po zlocie w Radawie 2009 że odbudowujemy RED DRAGON. W listopadzie 2009 zrobiliśmy nasze pierwsze spotkanie w większym gronie i od tej pory klub znów działa formalnie jako stowarzyszenie po ponownym zgłoszeniu w KRS działalności klubu, nie zgłaszanie się w KRS było związane tylko z zawieszenie działalności klubu a nie jego rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
Głazio
Zwykły forumowicz
Posty: 352
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2009, 13:47
Motocykl: BMW R1150GS/Yamaha XT 600 Z
Lokalizacja: Lubaczów
Kontakt:

Post autor: Głazio »

No to mamy nową zmianę w Nowym Roku :-)

Twierdza Przemyśl przemienia się w Fortress MC

Dzieje się :-)
www.radiator-mototurystyka.pl
Głazio®
swiety74

Post autor: swiety74 »

Kurna mieszkam dosc blisko Boguchwaly ale jakos nigdy nie widzialem zadnej oznaki BOXERA na drodze ,imprezie itp,moze zmienili nazwe na WIDMO?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kluby i organizacje motocyklowe”