Teraz jest poniedziałek, 15 lipca 2019, 20:55
Full Width Fixed Width

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 13 lutego 2010, 13:43 
Pare razy widziałem goscia w koszulce BOXERA, a wiem ze w Boguchwale jest ekipa ktora nadal jezdzi RUSKAMI ,czasem wpadaja na imprezy motocyklowe ,ale to chyba luzna grupa.

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 marca 2010, 11:33 
Zwykły forumowicz

Motocykl: DKW NZ 350-1
Klub BOXER z Boguchwały nadal istnieje, nie raz się z nimi widzę na różnych zlotach i imprezach weteranów. Nawet ojciec mojej koleżanki jeździ w tym klubie na M-72.
RED DRAGON cały czas także istniał ale członkowie klubu w większości już nie mieli czasu na klub, pozakładali rodziny i porozjeżdżali się po Polsce. Więc zapadał moja szybka decyzja zaraz po zlocie w Radawie 2009 że odbudowujemy RED DRAGON. W listopadzie 2009 zrobiliśmy nasze pierwsze spotkanie w większym gronie i od tej pory klub znów działa formalnie jako stowarzyszenie po ponownym zgłoszeniu w KRS działalności klubu, nie zgłaszanie się w KRS było związane tylko z zawieszenie działalności klubu a nie jego rozwiązaniem.

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 8 marca 2010, 12:14 
Zwykły forumowicz

Motocykl: BMW R1150GS/Yamaha XT 600 Z
No to mamy nową zmianę w Nowym Roku :-)

Twierdza Przemyśl przemienia się w Fortress MC

Dzieje się :-)

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 16 marca 2010, 20:47 
Kurna mieszkam dosc blisko Boguchwaly ale jakos nigdy nie widzialem zadnej oznaki BOXERA na drodze ,imprezie itp,moze zmienili nazwe na WIDMO?

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2