znowu wypadek na obwodnicy hetmanskiej (207r.)

Speedarek
Zwykły forumowicz
Posty: 952
Rejestracja: czwartek, 5 kwietnia 2007, 10:12
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Speedarek »

słuchajcie pada deszcze co tera lipa ????????????? :(
Nie ważne co masz pod dupą , ważne co masz nad nią .......
Jaro
Zwykły forumowicz
Posty: 1178
Rejestracja: piątek, 23 lutego 2007, 18:54
Motocykl: YAMAHA FAZER
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Jaro »

kurde może przestanie, pozostało jeszcze dwie godziny !
Jeśli mężczyzna robi coś bardzo głupiego, to zawsze z motywów najszlachetniejszych.
Speedarek
Zwykły forumowicz
Posty: 952
Rejestracja: czwartek, 5 kwietnia 2007, 10:12
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Speedarek »

można do 10.30 poczekać ale coś czarno to widzę nie dobre to !!!!!! :(
Nie ważne co masz pod dupą , ważne co masz nad nią .......
DuraS

Post autor: DuraS »

Pogoda okropna jak widac za oknem i mamy dylemat co teraz, pare osob moiw ze to znak zebysmy nie jechali motorami pomojajac wczorajszy sloneczny dzien a inni ze nie warto sie przejmowac bo bardzo nie zmokniemy. trzeba sie jakos spisac zeby nie bylo ze pare osob przyjedzie moto a pare samochodami, podobno wieniec zamowili chlopaki wczoraj 200 zł- skladka bedzie potem, do 12 czekamy na parku tak zeby do 13 byc juz na miejscu [*] oby w taka pogode wszyscy wrocili calo, pozatym ze sam mam lysa opone z tylu ale...
wally

Post autor: wally »

spotykajmy sie wg planu pod parkiem, najwyzej pozbieramy sie i popakujemy w dostepne samochody.
Speedarek
Zwykły forumowicz
Posty: 952
Rejestracja: czwartek, 5 kwietnia 2007, 10:12
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Speedarek »

ok tak zrobimy :lol:
Nie ważne co masz pod dupą , ważne co masz nad nią .......
Speedarek
Zwykły forumowicz
Posty: 952
Rejestracja: czwartek, 5 kwietnia 2007, 10:12
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Speedarek »

podobno kilku gości których nie znamy i nie śmigają z nami che się dołączyć do nas li lecieć z nami . Mają sie pojawić 12 pod parkiem . :?
Nie ważne co masz pod dupą , ważne co masz nad nią .......
wujek_samo_zlo

Post autor: wujek_samo_zlo »

o 12 melduję sie na parkingu żółtym złem
Jaro
Zwykły forumowicz
Posty: 1178
Rejestracja: piątek, 23 lutego 2007, 18:54
Motocykl: YAMAHA FAZER
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Przestało padać !!
Jeśli mężczyzna robi coś bardzo głupiego, to zawsze z motywów najszlachetniejszych.
Speedarek
Zwykły forumowicz
Posty: 952
Rejestracja: czwartek, 5 kwietnia 2007, 10:12
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Speedarek »

Lukam przez okno deszcz nie pada , kałuże ale może rozjedzą jak nie zacznie padać . Mówię wcześniej abym nie musiał do nikogo do szpitala chodzić lub na cmentarz proszę o rozwagę i szerokości . :?
Nie ważne co masz pod dupą , ważne co masz nad nią .......
madras30

Post autor: madras30 »

Już po ceremonii

świeczkę palę

:(
Betix

Post autor: Betix »

Ja i wszyscy przyjaciele Krzysia dziękujemy Wam za obecność na pogrzebie i piękne pożegnanie...
Młoda

Post autor: Młoda »

Ś.p Krzysiek miał naprawdę piękne pożegnanie... "Zapal świeczkę za tych, których zabrał los" :-(
MC

Post autor: MC »

[*]
sasza
Zwykły forumowicz
Posty: 326
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2007, 13:44
Motocykl: Kawasaki ZX-6R Ninja 07'
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: sasza »

Koledzy i koleżanki

Na wstępie chciałbym pożegnać naszego kolegę śp. Krzysztofa.
[*] [*] [*]
PANIE ŚWIEĆ NAD JEGO DUSZĄ.

Bardzo żałuję, że nie było mnie w Zamościu i nie mogłem uczestniczyć osobiście w jego pożegnaniu. Tym bardziej, że byłem ostatnią osobą z którą rozmawiał tego feralnego wieczoru. Tego też wieczoru poznałem go i na pierwszy rzut oka i po wymianie kilku zdań wydał mi się w porządku kolegą. Rozmawialiśmy oczywiście o motocyklach i widać było, że są jego pasją.
Nie mogę się jeszcze otrząsnąć po tym tragicznym zdarzeniu.

Tego feralnego wieczoru, po krótkiej rozmowie wyruszyliśmy z parkingu pod parkiem na małą przejażdżkę.
Pogoda była dobra, było sucho, ale trochę chłodno.
Jechaliśmy Lubelską i na rondzie skręciliśmy na obwodnicę w kierunku Tomaszowa.
Po kilkuset metrach śp. Krzysiek wyprzedził mnie i zaczął się ode mnie oddalać. Po łuku w lewo przyspieszył jeszcze bardziej, ja zostałem z tyłu, nie próbowałem go dogonić. Śp. Krzysiek jechał dosyć szybko. Po kilkuset metrach prostej na zakręcie w prawo doszło do tragicznego wypadku, śp. Krzysiek zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka VW Passatem na ukraińskich numerach. Do zderzenia doszło w pobliżu pobocza jezdni, kierujący VW próbował uciekać w prawo na pobocze jednocześnie gwałtownie hamując. Śp. Krzyśka zobaczyłem jak był już na lewym pasie ruchu i doszło do zderzenia. Motocykl uderzył w samochód z dużą siłą (zniszczona przednia prawa strona VW łącznie z szybą czołową). Całe zdarzenie trwało ułamki sekund, nie mogłem uwierzyć że do niego doszło. Po uderzeniu motocykl i śp. Krzysiek zostali wyrzuceni na pobocze na dosyć znaczną odległość, ok. 15 m od jezdni. Kask połamał się i spadł z głowy – oddzielnie leżała skorupa kasku i oddzielnie wewnętrzne wzmocnienie. Motocykl leżał kilka metrów wcześniej doszczętnie rozbity z przodu, zbiornik paliwa został wyrwany i leżał w innym miejscu. Po kilku sekundach dojechałem na miejsce wypadku i zatrzymałem motocykl. Pobiegłem do śp. Krzyśka, nie dawał żadnych oznak życia. Bardzo szybko przyjechało pogotowie i niestety stwierdzili to co najgorsze. W wypadku ucierpiał też pasażer samochodu i został zabrany karetką do szpitala.
Nadal jestem w szoku po tym co się stało i nie mogę uwierzyć, że wypadek miał miejsce.
Żegnaj Krzysiek. [*]
Czuwaj z góry nad nami motocyklistami.

Chciałbym dorzucić się do wieńca – proszę o informację kto finansował zakup.
Proszę też o informację gdzie śp. Krzysiek jest pochowany. Chciałbym osobiście zapalić świeczkę.
nie ma rzeczy niemożliwych - są łatwe, trudne i bardzo trudne

[img]http://www.mojekawasaki.pl/images/mojakawa/zx6r.gif[/img]
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYPADKI.”