znowu wypadek na obwodnicy hetmanskiej (207r.)

Młoda

Post autor: Młoda »

Sasza, bardzo Ci wspólczłczuję, bo nie jest łatwo otrząsnąć się jeżeli jest się świadkiem tak tragicznego wypadku... Byłam dzisiaj na miejscu zdarzenia, zapaliłam świeczkę...
Ś.p Krzysiek jest pochowany na cmentarzu w Łabuniach. Nie jestem w stanie za bardzo Ci wytłumaczyć jak trafić na jego grób, ale na pewno go poznasz po dużej ilości białych kwiatów i zniczy...
[*] [*] [*] [*] [*] [*]
wally

Post autor: wally »

czytajac twoj post Sasza nawet nie probuje sie domyslac jak ciezko bylo Ci to opisac, bardzo wstrzasnela mna Twoja relacja.
Jezeli chodzi o wieniec zebralismy za duzo pieniedzy, nie spodziewalismy sie takiej liczby kolelgow i kolezanek. Nadwyzke przeznaczylismy na zakup zniczy ktore zapalilismy na cmentarzu i przy obwodnicy.
Awatar użytkownika
sebus00
Zwykły forumowicz
Posty: 1004
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:19
Motocykl: Honda VTR 1000 FireStorm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: sebus00 »

Sasza twoje opisanie sytuacji, również mną wstrzaneło, dziś właśnie w godzinach popołudniowych, również z kolegami i koleżanką zapaliliśmy znicz na miejscu zdarzenia, aż coś sie robi jak ogląda te szczątki plastikow rozrzucone wszedzie.... echh
Soft
Zwykły forumowicz
Posty: 357
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 10:39
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Soft »

Jeżeli jest to możliwe to opiszcie dokładnie w którym miejscu obwodnicy to się stało.
Speedarek
Zwykły forumowicz
Posty: 952
Rejestracja: czwartek, 5 kwietnia 2007, 10:12
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Speedarek »

[*][*][*]
Nie ważne co masz pod dupą , ważne co masz nad nią .......
DuraS

Post autor: DuraS »

[*]
Młoda

Post autor: Młoda »

Było to na końcu al. Hetmańskiej niedaleko ronda (tam jak się skręca na Majdan), na przeciwko komisu samochodowego, na zakręcie. Zobaczysz znicze i wieńce... :-( [*]
Speedarek
Zwykły forumowicz
Posty: 952
Rejestracja: czwartek, 5 kwietnia 2007, 10:12
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Speedarek »

nie sposób nie trafić i zobaczyć [*] :(
Nie ważne co masz pod dupą , ważne co masz nad nią .......
Wielki Brat
Zwykły forumowicz
Posty: 2808
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 08:39
Motocykl: FJR 1300

Post autor: Wielki Brat »

Czytam uważnie Wasze relacje i odczucia i nie znajduję (nie tylko ja na to zwróciłem uwagę) ani słowa na temat drugiej ofiary wypadku - rannej pasażerki samochodu osobowego :!: . Może ktoś wie jakie są jej losy :?:
ElPawelloo

Post autor: ElPawelloo »

Ponoć (zaznaczam że info nie sprawdzone a jedynie zasłyszane z kilku ust) podzieliła los śp Krzyśka w szpitalu w niedziele.

[*]
Awatar użytkownika
dario
Zwykły forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: piątek, 18 maja 2007, 15:18
Motocykl: Honda
Lokalizacja: Zamość

Post autor: dario »

Byłem tam wczoraj w tym miejscu, na chwilę przystanąłem, zamyśliłem się...
[*]
Młoda

Post autor: Młoda »

Mam prośbę do tych, co byli na pogrzebie ś.p Krzysia... Pamięta ktoś kiedy i na którą godz. jest msza za niego??? Bo ja nie byłam w stanie zapamiętać :-(
wujek_samo_zlo

Post autor: wujek_samo_zlo »

zdaje się że 12 października, w godzinach wieczornych...tak coś mi się po głowie obija
Młoda

Post autor: Młoda »

A chodzi mi o dokładną godzinę, bo chciałabym pojechać... [*]
adrianek1641

Post autor: adrianek1641 »

nie znalem śp krzyska zbyt dobrze ale informacja o jego tragicznej śmierci bardzo mna wstrzasnela. na poczatku myslalem ze to inny krzysiek ale kiedy zobaczylem klapsydre zamarlem :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( to strasze co sie stalo...[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Młode wilki czesc IV(verby) chyba oddają wszystko co do tej sprawy....P.J.D. [*]

jeszcze jedno gdyby ktos wiedzial o losach osob w samochodzie osobowym z ktorym zderzyl sie Sp. krzysiek prosze o info na forum


[*][*][*][*] Ku Świętej pamięci Krzysztofa Droździela----zginął śmiercia tragiczną dnia 12.09.2007 roku , przeżył 21 lat---zabiła go jego pasja:(((((( P.J.D. [*][*][*][*]

Obrazek
Ostatnio zmieniony środa, 19 września 2007, 21:22 przez adrianek1641, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYPADKI.”