Drag STAR 650

Nasze maszyny. Tyle z nich radości i tyle problemów...
karol125
Zwykły forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 13 kwietnia 2010, 18:26
Lokalizacja: WIELKIE OCZY

Drag STAR 650

Post autor: karol125 »

witam mam pytanie w kwestii motocykla yamaha drag star 650 chciał bym się dowiedzieć czy tan motocykl jest dobry dla osoby która już maiła styczność podobnymi motocyklami tylko o mniejszej pojemności bo przymierzam się do kupna takiego sprzętu tylko chciałbym jakieś opinie użytkowników lub osób które miały styczność z tym motocyklem. :)
Awatar użytkownika
Wiatr w Polu
Zwykły forumowicz
Posty: 1618
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 11:41

Re: Drag STAR 650

Post autor: Wiatr w Polu »

CVhętnie Ci odpowiem, ale nie bez znaczenia jest to, czym wcześniej jeździłeś. Od tego zależy, czy będziesz zadowolony, czy też się rozczarujesz.
Wojownik musi czuć zapach wojny, musi wiedzieć, że jest potrzebny. W czas pokoju tylko dudnienie KODO jest zwiastunem błogosławieństwa Cesarza do wymarszu na bój.
karol125
Zwykły forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 13 kwietnia 2010, 18:26
Lokalizacja: WIELKIE OCZY

Re: Drag STAR 650

Post autor: karol125 »

jażdże drag starem 125.
Awatar użytkownika
Wiatr w Polu
Zwykły forumowicz
Posty: 1618
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 11:41

Re: Drag STAR 650

Post autor: Wiatr w Polu »

Będziesz zadowolony i będziesz miał sporą frajdę z jazdy tym motocyklem. Drag Star nie ma jakichś typowych dla siebie wad, nie psuje się itd. Trzeba tylko regularnie wymieniać oleja i filtry, ale to wiesz. Pytałem o Twoje wcześniejsze doświadczenia, bo dla wielu motocyklistów jeżdżących mocniejszymi sprzętami drag star 650 wydaje się nie dość zrywny i po prostu za słaby...
Wojownik musi czuć zapach wojny, musi wiedzieć, że jest potrzebny. W czas pokoju tylko dudnienie KODO jest zwiastunem błogosławieństwa Cesarza do wymarszu na bój.
karol125
Zwykły forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 13 kwietnia 2010, 18:26
Lokalizacja: WIELKIE OCZY

Re: Drag STAR 650

Post autor: karol125 »

dzięki za pomoc a może wiesz jak sprawuje się honda Shadow 750 bo zastanawiam się między tymi dwoma motocyklami
Awatar użytkownika
Wiatr w Polu
Zwykły forumowicz
Posty: 1618
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 11:41

Re: Drag STAR 650

Post autor: Wiatr w Polu »

Honda Shadow też fajna. Trwała, praktycznie bezawaryjna... Mocniejsza niż drag 650. Niestety przeniesienie napędu na koło odbywa się za pomocą łańcucha (o ile się nie mylę) i moim zdaniem chłodnica trochę szpeci ten motocykl. Podkreślam, to tylko moje zdanie.
Wojownik musi czuć zapach wojny, musi wiedzieć, że jest potrzebny. W czas pokoju tylko dudnienie KODO jest zwiastunem błogosławieństwa Cesarza do wymarszu na bój.
karol125
Zwykły forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 13 kwietnia 2010, 18:26
Lokalizacja: WIELKIE OCZY

Re: Drag STAR 650

Post autor: karol125 »

ok dzięki za opinie i pozdrawiam
waldi
Zwykły forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 19:09
Lokalizacja: SUSIEC

Re: Drag STAR 650

Post autor: waldi »

Akurat posiadam shadow-ę i z praktyki wiem ze w korku swoim motorkiem mogę stać i pól roku drag tego nie wytrzyma bez chłodnicy,na własne uszy słyszałem co dzieje się z motorem stojącym w korku a nie posiadającym chłodnicy, była to virówka, masakra.
Ostatnio zmieniony niedziela, 13 lutego 2011, 08:33 przez DOK, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: troche nieczytelne było
Awatar użytkownika
Wiatr w Polu
Zwykły forumowicz
Posty: 1618
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 11:41

Re: Drag STAR 650

Post autor: Wiatr w Polu »

Jeździłem zarówno virago, jak i drag starem - nie podzielam powyższej opinii.
Wojownik musi czuć zapach wojny, musi wiedzieć, że jest potrzebny. W czas pokoju tylko dudnienie KODO jest zwiastunem błogosławieństwa Cesarza do wymarszu na bój.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”