wasze opinie

Nasze maszyny. Tyle z nich radości i tyle problemów...
Awatar użytkownika
hans
Zwykły forumowicz
Posty: 996
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:48
Motocykl: xj600
Lokalizacja: Wrocław

Re: wasze opinie

Post autor: hans »

Ile osób tyle opinii, z gs'em nie miałem do czynienia ale może pod tym linkiem znajdziesz coś ciekawego http://www.scigacz.pl/Suzuki,GS500,826.html
"Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną"
Paulo Coelho
Awatar użytkownika
Mateusz
Zwykły forumowicz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 3 kwietnia 2010, 17:10
Motocykl: Simson S51/ Kawasaki GPZ500
Lokalizacja: Komarów/Zamość

Re: wasze opinie

Post autor: Mateusz »

całkiem niedawno interesowałem się kupnem GS'a, ale trafiła się gpz od forumowego kolegi, więc wolałem motocykl z pewnego źródła i nie żałuje :)
o gs'ie są raczej same pozytywne oceny, wiadomo idealny nie jest i jakiś swoje drobne wady z tego co pamiętam większośc użytkowników narzekała na brak chłodzenia cieczą przez co często się grzeje.
ogólnie motocykl, zarówno silnik jak i cała reszta nie jest bardzo skomplikowana, części jest dużo nowych jak i używanych, a co za tym idzie nie ma problemu z dostępem do nich.
jak trafi Ci się w miarę zadbana sztuka to spokojnie możesz brać i będziesz zadowolona :)
Ostatnio zmieniony sobota, 13 lipca 2013, 15:50 przez Mateusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
diabelCBR
Zwykły forumowicz
Posty: 81
Rejestracja: sobota, 6 listopada 2010, 17:28
Motocykl: 900 RR
Lokalizacja: Wożuczyn
Kontakt:

Re: wasze opinie

Post autor: diabelCBR »

Mateusz - "zadowolona"! :mrgreen:
Wydaje mi się, że powinnaś sobie bez większych problemów poradzić na gs-ie. Mam znajomą, która też jest drobnej budowy, tak na oko ma jakieś 165cm i na pierwsze moto wybrała cb 500. Bardzo dobrze sobie z nim radzi! Więc myślę, że z gs-em powinnaś sobie radzić i tylko patrzeć jak będziesz się za jakimś hornetem na następny sezon oglądać! :D Z naszego forum z tego co pamiętam Sylwia jeździ hornetem i to bardzo ładnie na nim lata. Chyba najlepiej by było, jakby to ona Ci doradziła jaki motocykl wybrać :wink:
Awatar użytkownika
Mateusz
Zwykły forumowicz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 3 kwietnia 2010, 17:10
Motocykl: Simson S51/ Kawasaki GPZ500
Lokalizacja: Komarów/Zamość

Re: wasze opinie

Post autor: Mateusz »

ojoj.. najmocniej przepraszam za błąd :mrgreen: już poprawiam :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”