BRAK ISKRY KAWASAKI ZZR 1100

Nasze maszyny. Tyle z nich radości i tyle problemów...
mareklyda
Zwykły forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 18 marca 2016, 21:08
Motocykl: Kawasaki zzr 1100

BRAK ISKRY KAWASAKI ZZR 1100

Post autor: mareklyda »

Witam. Mam problem z moim kawasaki. niedawno kupiłem ten motocykl w częściach i po złożeniu nie mogę złapać iskry. wymieniłem już czujnik halla, moduł ,cewki, i dalej nie chce się pokazać. Są dwie cewki. przy każdej cewce są dwa piny i na każdej z tych cewek na jednym pinie jest stałe napięcie 12v a przy drugim z jednej cewki jest ok 6v przy drugiej cewce nie ma napięcia na drugim pinie. i ogólnie nie mam iskry ani na jednej parze świec jak i na drugiej. wymieniłem wszystko co możliwe i nie wiem gdzie dalej szukać. Może coś przeoczyłem. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję
szopenn

Re: BRAK ISKRY KAWASAKI ZZR 1100

Post autor: szopenn »

skąd jesteś? nie powinieneś mieć 6v na drugim przewodzie cewki, jest to połączenie bezpośrednie z modułem zapłonowym i z niego moduł "zabiera" masę i następuje wyładowanie cewki....
mareklyda
Zwykły forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 18 marca 2016, 21:08
Motocykl: Kawasaki zzr 1100

Re: BRAK ISKRY KAWASAKI ZZR 1100

Post autor: mareklyda »

Juz doszedłem. ja miałem skrecone kable od stacyjki poniewaz mialem ja wyciagnieta i problem tkwil w tym ze przy stacyjce byl rezystor ktory zmienia napiecie podawane na moduł i kiedy mialem skrecone na krotko to dawalo za duze napiecie na modul i nie podawał pradu na cewke
ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”