Nowy Wiatrowy

Nasze maszyny. Tyle z nich radości i tyle problemów...
Awatar użytkownika
dylo
Moderator K.B.M.
Posty: 809
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwietnia 2011, 08:29
Motocykl: BMW K1200 LT 1999r.
Lokalizacja: Zamość

Re: Nowy Wiatrowy

Post autor: dylo »

super maszyna :D :D :D
Awatar użytkownika
kaktus
Zwykły forumowicz
Posty: 247
Rejestracja: niedziela, 18 października 2009, 20:20
Motocykl: Transalp 600
Lokalizacja: Chełm

Re: Nowy Wiatrowy

Post autor: kaktus »

Wiatr w Polu pisze:
kaktus pisze: Ciekawostka doczytałem że nowy V-max przy wygłupach łyknie 22 litry ! :shock:
Też to czytałem. I to podobno prawda. Ale pomiary "w górę", czyli na pałowanie i maksymalne zużycie nie mają sensu. I to w żadnym motocyklu. Przecież można stówą na jedynce przejechać 50 km i prawie każdy bak będzie pusty (jeśli silnik nie zatarty) :D
Wiatr spoko..... ja mam samochód który potrafi spalić 50 litrów ale jazda nim daje tyle radości że pomijam ten szczegół i nikt mnie nie przekona że jest inaczej więc jestem z Tobą :D
Transalp 600
Awatar użytkownika
BociekPL
Zwykły forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 08:08
Motocykl: Suzuki GS500 SF
Lokalizacja: RLU

Re: Nowy Wiatrowy

Post autor: BociekPL »

22 litry :D mój uaz przy spokojnej pali 16 :)
Obrazek
Awatar użytkownika
ksenon
Zwykły forumowicz
Posty: 807
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 09:34
Motocykl: Yamaha XT1200Z Super Tenere
Lokalizacja: WHV
Kontakt:

Re: Nowy Wiatrowy

Post autor: ksenon »

gratulacje 8)

na twoje male problemy z V-zapier....... proponuje jazde w 3 osoby na dwa motocykle :wink:
Drugi motocykl, najlepiej turystyk , ktory zamiast kufra ma karnister 10L benzyny i problem ze zbiornikiem rozwaizany.
Trzecia osoba siada z Toba na V-maxa i odrazu moto nie bedzie takie wysokie( :D ), no i oczywiscie ta osoba bedzie miala ogromny plecak gdzie bedziesz mogl zapakowac swoje rzeczy.
pozdro
Awatar użytkownika
Wiatr w Polu
Zwykły forumowicz
Posty: 1618
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 11:41

Re: Nowy Wiatrowy

Post autor: Wiatr w Polu »

Dodam odnośnie spalania. Otóż nie jest tak źle, jakby to mogło wyglądać. Nie robiłem jeszcze testów na minimum, ale przy "zwykłej" jeździe - ok. 100 km po autostradzie z prędkością 130 km/h, dalej różnymi drogami, w ruchu do Krasnegostawu (bez oszczędzania, ale i bez pałowania) spalanie wyszło mi ok. 7 litrów na 100 km. W drodze powrotnej podobnie. Wrażenie dużego spalania wynika chyba z małej pojemności zbiornika paliwa i stąd z częstej konieczności tankowania.
Wojownik musi czuć zapach wojny, musi wiedzieć, że jest potrzebny. W czas pokoju tylko dudnienie KODO jest zwiastunem błogosławieństwa Cesarza do wymarszu na bój.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”