Naklejki KBM & KFM

Formalne i nieformalne grupy motocyklistów
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: DOK »

Ok 2 sprawy

Sprawa 1 techniczna - znalazłem sposób na zabezpieczenie drukowanej naklejki przed wpływem szkodliwych czynników - hihih wsadziłem w laminat pięknie się błyszczy

Sprawa 2 - dobrze!! sprzedajesz moto - ale jeszcze masz - a gdzie jest napisane
Utrata członkostwa w KBM następuje w następstwie:
* dobrowolnego wystąpienia,
* decyzją Prezesa lub Zgromadzenia, po rażącym naruszeniu zasad (ich nie zaakceptowaniu) zawartych w niniejszym Regulaminie.

że przestaje się być członkiem po sprzedaży motoru. Hm

Do Tomaszowa będziesz zaglądał
więc nie sadze że podpadniesz pod ten &
Każdy, kto należy do KBM ma prawo i powinien uczestniczyć aktywnie w spotkaniach i imprezach organizowanych przez KBM; w których KBM bierze udział. Udział w Zgromadzeniu dla członków zwyczajnych jest obowiązkowy. Trzykrotna nieusprawiedliwiona nieobecność w Zgromadzeniu powoduje utratę członkostwa.

Więc w czym problem.
A moto to kupisz szybciej niż ci sie wydaje

To inaczej niż u mnie może bym się zapisał ale nie śmiem szukać protekcji hihi i dlatego ten paragraf mi nie podpada - a śwagra nie będę prosił bo on szycha hihihh a poza tym rodzina hihih

No
jrball

Post autor: jrball »

noto tak obok temetu, wypowiem sie jako regularny czytacz KFM i nieoficjalny sympatyk KBM, zapytam dzlaczego pod nickiem doktor_piotr
niema podpisu K.B.M.??
Szanowny Panie Prezesie wg mnie czas na wprowadzenie kolejnego motonite do waszego elitarnego grona.
to mówiłem ja Jarząbek.
Marek

Post autor: Marek »

To, co napisałeś, Piotr, da mi na pewno do myślenia :)

Jakkolwiek byśmy nie argumantowali to jest to jednak rozmowa na otwartym forum nie-członków KBM o członkostwie w KBM :)
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: DOK »

Zgadza sie Panie Marek - hm ale kluby tworzą ludzie a nie na odwrót
Zgrywus
Zwykły forumowicz
Posty: 804
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 09:38
Motocykl: GL 1200, M-72 ruska rzeźba w niemieckim betonie
Lokalizacja: 50º27’13” 23º25’11”

Post autor: Zgrywus »

hummm... chyba trzeba bedzie jakos zapisac do KBM tego gadułe /doktor_piotr/ ;)
wally

Post autor: wally »

o matko.... :shock: :twisted:
madras30

Post autor: madras30 »

zabawie się chyba w pirata i popróbuję wydrukować logo na papierze do prasowanek :D , zobaczę co wyjdzie, jak sie uda to zalegalizuję "dzieło" zapisując sie do bractwa o ile mnie tam zechcą... :roll: a jak nie to komisyjnie zniszczę koszulkę , jestem motocyklistą i zasady obowiązują :!:
Zgrywus
Zwykły forumowicz
Posty: 804
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 09:38
Motocykl: GL 1200, M-72 ruska rzeźba w niemieckim betonie
Lokalizacja: 50º27’13” 23º25’11”

:)

Post autor: Zgrywus »

ooo jak juz cos zdziałasz pochwal sie wynikami - byc moze bedzie wieksze zamówienie :)
Bączek
Zwykły forumowicz
Posty: 531
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 20:20
Motocykl: WSK, Simson shwalbe
Lokalizacja: LTM

Post autor: Bączek »

to jak będą naklejki KFM na puszki to ja sie pisze.
Bąk i jego Bączywóz
ZEN

Post autor: ZEN »

+1 :lol:
wally

Post autor: wally »

ok, zamowie druga edycje naklejek, jak beda gotowe dam info
madras30

Post autor: madras30 »

podpuszczasz mnie Zgrywus :P , kto by mi kanapki przynosił za taką zmasowaną akcje potem :-) podrabiania logo nie będąc członkiem klubu. Dla siebie wypróbuję; dopełnię tusze, załatwię papier z białym tłem bo na normalnym chyba będzie obciachowo trochę i zobaczę co wyjdzie :-)
ZEN

Post autor: ZEN »

Wally, ale czy to będą naklejki KBM czy KFM, bo z tego co wiem lub nie to wzór dla KFM nie wszedł do masowego nabycia przez forumowiczów ( nie motocyklowych)
wally

Post autor: wally »

zrobie edycje K?M :P, ale skoro co drugi samochod w polsce moze miec naklejke D lub NL i niemcy sie nie obrazaja to chyba i klub nie bedzie mial nic przeciwko jezeli jego logo bedzie widoczne. A w przypadku pirackiej jazdy np. naklejka zostanie usunieta przez nas lacznie z elementami blacharskimi :)
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: DOK »

w końcu męska decyzja - a do odrywania naklejek możemy użyć flexa lub nożyc blacharskich - chętnie użyczę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kluby i organizacje motocyklowe”