Naklejki KBM & KFM

Formalne i nieformalne grupy motocyklistów
gumiś
Zwykły forumowicz
Posty: 467
Rejestracja: niedziela, 12 sierpnia 2007, 21:49
Lokalizacja: tomaszow lubelski

Post autor: gumiś »

najlepiej przejąć puszke od łobuza i przepić
wally

Post autor: wally »

ooo, Gumis i proponuje do regulaminu ten zapis wprowadzic
Bączek
Zwykły forumowicz
Posty: 531
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 20:20
Motocykl: WSK, Simson shwalbe
Lokalizacja: LTM

Post autor: Bączek »

doktor_piotr pisze:w końcu męska decyzja - a do odrywania naklejek możemy użyć flexa lub nożyc blacharskich - chętnie użyczę
ew, poklepać delikatnie i szpachla sama odejdzie.
Bąk i jego Bączywóz
madras30

Post autor: madras30 »

tusze-są i papier jest, jednak zanim zacząłem grzać żelazko poczytałem regulamin i: zapisać sam sie nie da bo to osoba wprowadzająca etc... , ponadto nieco kłopotu sprawiają mi niektóre punkty regulaminu - jestem raczej sympatykiem stąd wypełnianie założeń regulaminu może być czasem kłopotliwe dlatego pozostanę raczej tylko użytkownikiem forum -piractwa zatem nie będzie :? .
wally

Post autor: wally »

czesto spotykam sie z pytaniami co to jest KBM a co KFM, po krotce:
Kresowe Bractwo Motocyklowe to grupa przyjaciol ktorych pasja sa motocykle i wspolna przygoda na bajkach, nie mamy skladek, ale mamy prezesa :P koszulki, naszywki naklejki i kupe zabawy ze wspolnego sprzedzania czasu. Nie jest latwo zostac czlonkiem KBM bo musimy sie najpierw poznac i polubic :). KFM zostalo stworzone przez KBM ( glowinie dzieki Markowi) i jest przez KBM finansowane, czlonkiem a w zasadzie uzytkownikiem KFM moze zostac kazdy kto ma na to ochote i nie przegnie regulaminu forum na tyle zeby dostac bana ( jeszcze nikomu sie to nie udalo :) - znaczy dostac bana) Jesli wiec chodzi o wspolna jazde nie musisz byc czlonkiem KBM zeby z nami nawijac kilometry, w zasadzie nasza grupa na drodze to zwykle w polowie KBM a w polowie przyjaciele, jesli chodzi o naklejki klubowe jezeli nasze podejscie do kwesti zachowania na drodze i milosci do motocykli sa podobne nie widze przeciwskazan zebys saobie taka naklejke zrobil lub odemnie otrzymal

pozdrawiam
wally
niesia

Post autor: niesia »

A ja chciałam naklejkę i nie dostałam :cry:
wally

Post autor: wally »

a ja nic o tym niewiem, dostaniesz z nowego druku ladniejsza bo w pelnym kolorze :) tylko jak Ci ja dostarczyc ?
niesia

Post autor: niesia »

dziękuję bardzo :) podam swoje namiary jutro :) ......no chyba,że mój ulubiony kolega przypomni sobie o mnie 8)
Agusia
Zwykły forumowicz
Posty: 569
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 20:55
Motocykl: HONDA MAGNA VF750C
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Agusia »

a ja sądzę że decyzja czy naklejki KBM moga byc na autach osób nie będących w klubie powinna zostać omówiona i podjęta wspólnie, to nie naklejka PL :!: :!: :!:
www.magna-tapicerstwo.prv.pl
niesia

Post autor: niesia »

a czy ja napisałam że chcę ją sobie nakleić na auto?? może chcę ją sobie na czole nakleić i za chodzącą reklame robić hehe 8)
ZEN

Post autor: ZEN »

no spokój, spokój ,kobitki jakieś wyrywne dzisiaj :lol:
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: DOK »

At znowu temat - można - nie można!!

Wiadomo prawa autorskie są ale Agusia mówisz o dyskusji - to w końcu kiedy to zebrane roczne - kiedy przyjmowanie nowych i wywalanie starych członków (hihihihi z tym wywalaniem żartuję oczywiście) bo powiedzmy sobie chciałbym sie zapisać na ten przykład - a może nawet i któryś z członków KBM znajdzie się jako wprowadzający. Powiedzieć więcej znane mi już jest kilka osób czekające na takie zebranie i to osoby aktywnie uczestniczące w wycieczkach KBM.
wally

Post autor: wally »

wstepnie rozmawialem ostatnio w na temat udostepniania logo z kilkoma osobami z klubu i nie bylo sprzeciwow, temat ten omowimy wspolnie na "walnym". Moje osobiste zdanie na ten temat jest takie ze sympatycy klubu ci zrzeszeni i nie moga sobie nakleic nawet na tornistry. Druga edycja naklejek juz sie wykonuje, niestety tym razem beda platne :(
Agusia
Zwykły forumowicz
Posty: 569
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 20:55
Motocykl: HONDA MAGNA VF750C
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Agusia »

niesia jeśli chcesz sobie tą naklejkę na czoło nakleic to sama Ci moge to ją dać !
Co do zebrania to już chyba najwyzszy czas :twisted:
www.magna-tapicerstwo.prv.pl
Bączek
Zwykły forumowicz
Posty: 531
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 20:20
Motocykl: WSK, Simson shwalbe
Lokalizacja: LTM

Post autor: Bączek »

Chętnie zapłacę za naklejkę KFM.
Może chociaż tak będę rozpoznawalny na drodze przez użytkowników motorków.
Bąk i jego Bączywóz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kluby i organizacje motocyklowe”