Pamieci Krzyska 21 letniego motocyklisty (2007r.)

Speedarek
Zwykły forumowicz
Posty: 952
Rejestracja: czwartek, 5 kwietnia 2007, 10:12
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Speedarek »

Października ???
Nie ważne co masz pod dupą , ważne co masz nad nią .......
Młoda

Post autor: Młoda »

Tak października... Sorki:-/
Już zmieniłam..
Dobrze, że zwróciłeś na to uwagę. Dzięki...
[*] [*] [*]
wujek_samo_zlo

Post autor: wujek_samo_zlo »

ale miałem jazdę przed wczoraj............smigam sobie skrupą obwodnicą, i chwilę przed przejechaniem obok tego tragicznego miejsca a na trójce załącza się TSA -51.........................aż mnie ciary przeszły...........coś w tym jest
m...

Post autor: m... »

:(
Ostatnio zmieniony piątek, 21 grudnia 2007, 22:07 przez m..., łącznie zmieniany 1 raz.
Młoda

Post autor: Młoda »

No niestety, chyba tak miało być... ja również nie mogę się z tym pogodzić jak pewnie większość jego znajomych... :cry: :cry: :cry:
Kiedyś wszyscy się z nim spotkamy. Ś.p. Krzysiek na zawsze pozostanie w naszej pamięci [*] [*] [*]


Bardzo żałuję, ale niestety nie będzie mnie na dzisiejszej Mszy :-(
Ale pomodlę się za niego, zapalę świeczkę...
Ostatnio zmieniony czwartek, 6 grudnia 2007, 18:16 przez Młoda, łącznie zmieniany 1 raz.
Speedarek
Zwykły forumowicz
Posty: 952
Rejestracja: czwartek, 5 kwietnia 2007, 10:12
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Speedarek »

[*] :(
Nie ważne co masz pod dupą , ważne co masz nad nią .......
sasza
Zwykły forumowicz
Posty: 326
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2007, 13:44
Motocykl: Kawasaki ZX-6R Ninja 07'
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: sasza »

[*] [*] [*] :cry:

Czuwaj ś.p. Krzysiek nad nami podczas naszych wypadów motocyklowych.

Trzymaj się Monika. Ś.p. Krzysiek będzie zawsze w naszej pamięci.

:cry: :cry: :cry:
nie ma rzeczy niemożliwych - są łatwe, trudne i bardzo trudne

[img]http://www.mojekawasaki.pl/images/mojakawa/zx6r.gif[/img]
brzuchaty

Post autor: brzuchaty »

Smutna to Historia... :( Wspóczucie wszytkim.. nie często zaglądam na forum jaki i w okolice zamoscia... Ale przypomnijcie jaki nick miał Krzysiek śp. tutaj na forum?
Agusia
Zwykły forumowicz
Posty: 569
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 20:55
Motocykl: HONDA MAGNA VF750C
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Agusia »

śp. Krzyś czytał nasze forum ale nic nie pisał...
www.magna-tapicerstwo.prv.pl
wally

Post autor: wally »

bardzo prosze w imieniu mod teamu o kontunuacje dyskusji w innych watkach, wszystko co wazne juz zostalo powiedziane, zapalcie swieczke na 1 XI i nie zapomnijcie Krzyska.
dex
Zwykły forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 8 października 2007, 18:54
Motocykl: XTZ 750 ST i Toffik
Lokalizacja: Warszawa/Zamość

Post autor: dex »

[*]
m...

Post autor: m... »

Wsiadając na swoje motory, pamiętajcie o najbliższych. Kiedy jadąc zechcecie "wcisnąć gaz", przypomnijcie sobie uśmiech drogich Wam osób. Nie pozwólcie im go stracić...Dla Was to może być chwila adrenaliny, szaleństwa, zabawy, a dla nich niekończące się godziny bólu. I później ta tęsknota, która nie pozwala żyć...Rana może z czasem się zagoić, ale okrutna blizna pozostanie na zawsze. Ściskam Was serdecznie.
Ostatnio zmieniony piątek, 21 grudnia 2007, 12:03 przez m..., łącznie zmieniany 1 raz.
adrianek1641

Post autor: adrianek1641 »

A ja dzisiaj zapaliłem .tylu ludzi o min pamięta. tyle kwiatów i zniczy [*]. on tu jest i będzie wśród nas
Piter
Zwykły forumowicz
Posty: 497
Rejestracja: piątek, 16 marca 2007, 20:36
Motocykl: Yamaha TDM 850
Lokalizacja: Tomaszów Lub
Kontakt:

Post autor: Piter »

Bardzo Ci współczuję m... nie potrafię zrozumieć Twojego bólu jaki teraz przeżywasz ale wiem jedno że czytając Twój post przed chwilą łzy same cisnęły się na oczy, a mówią że motocykliści to twardzi ludzie, nieprawda oni też przeżywają ludzkie tragedie, Ja łączę się z Tobą w bólu za Krzyśkiem choć praktycznie go nie znałem ale Ty utwierdziłeś mnie w przekonaniu że był dobrym chłopakiem i naprawdę bardzo Ci współczuję. O Krzyśku na pewno nigdy nie zapomnimy. Mam tylko nadzieję ze trochę czasu upłynie zanim znowu będziemy mogli razem z nim przejechać się po autostradzie. :cry:
Bondi

Post autor: Bondi »

Masz racje Piter moze inni uwazaja sie za zimnych nie czulych ze nic ich nie rusza ale tez czytajac tamtego posta cos mnie tknelo wyobrazilem sobie jakby to moja Patryś o mnie i do mnie pisala tak bardzo nie chcialbym by cierpiala, a tak ciezko mi nie raz puscic ta manetke szczegolnie gdy sie spiesze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „MOTOWYPOMINKI, ZADUSZKI.”