Nowi do KBM - łączcie się

Formalne i nieformalne grupy motocyklistów
wally

Post autor: wally »

mam nadzieje ze wszyscy nowi pojda w slady Pitera jezeli chodzi o "otrzesiny" :lol:
Leszek b
Zwykły forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: piątek, 19 października 2007, 19:26
Lokalizacja: Tomaszow Lub

Post autor: Leszek b »

dzieki za zaufanie
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: DOK »

Jak mus to mus
wally pisze: jezeli chodzi o "otrzesiny" :lol:
Piter
Zwykły forumowicz
Posty: 497
Rejestracja: piątek, 16 marca 2007, 20:36
Motocykl: Yamaha TDM 850
Lokalizacja: Tomaszów Lub
Kontakt:

Post autor: Piter »

HEHEHE dzięki Wally ale sam wiesz jak to jest jak człek pijany to różne dziwne rzeczy robi :P :wink:
Awatar użytkownika
sebus00
Zwykły forumowicz
Posty: 1004
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:19
Motocykl: Honda VTR 1000 FireStorm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: sebus00 »

NO dobra to gdzie rozpalamy ognisko :) lol i radze wziaść gatki bacine :) oby szkoda nie było
Awatar użytkownika
Zagłoba
Zwykły forumowicz
Posty: 1375
Rejestracja: sobota, 7 czerwca 2008, 05:44
Motocykl: YAMAHA XV1600 ROAD STAR 2001r.
Lokalizacja: Steniatyn

Post autor: Zagłoba »

Również - tak jak kilka jeszcze innych osób - jestem zainteresowany wstąpieniem do zaszczytnego Bractwa. Przy ognisku w Korytynie Zgrywus wspominał o planowanym zebraniu K.B.M. Może to dobra okazja do wzmocniena Szacownego Bractwa "nową krwią"?? Prooszę Zarząd o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Pozdrawiam, Zagłoba
...motor, czy koń - byle w siodle i ...w cwał....
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: DOK »

Masz szansę zawsze - podstawowy warunek jeździć z nami aby dać się poznać. Reszta pójdzie samoistnie.
Bondi

Post autor: Bondi »

Ja sie ciesze bo niedlugo bede mial wszystko w legalu i moze skromnie :oops: poprosze o przyjecie do bractwa :D
Awatar użytkownika
Bohun
Zwykły forumowicz
Posty: 311
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 15:36
Motocykl: 1

Post autor: Bohun »

Wydaje mi się, że spełniam wszystkie kryteria.
DOK pisze:Masz szansę zawsze - podstawowy warunek jeździć z nami aby dać się poznać. Reszta pójdzie samoistnie.
Pomijając fakt, że nie jeżdżę za często z Wami KBM. Tak jakoś wyszło, że rozsmakowałem się na ten sezon w Bieszczadzkich terenach. I teraz moja frekfencja, również się nie poprawi (nie będzie mnie na wakacjach w kraju :( )

Myślę, że czas wszystko pokaże
:)
Kto prędko daje, ten dwa razy daje
http://www.yamahaxt.pl/
Wielki Brat
Zwykły forumowicz
Posty: 2808
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 08:39
Motocykl: FJR 1300

Post autor: Wielki Brat »

Myślę, że Bractwo tylko zyskało by na poszerzeniu swego grona o tak szacownych członków :roll: . O fakcie zwołania zebrania poinformujemy w części otwartej i jak sądzę, zaprosimy sympatyków i kandydatów na spotkanie.
Pozdrawiam wszystkich z Zakopanego :D .
Awatar użytkownika
KAMILOO
Zwykły forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 19:30
Motocykl: Yamaha TDR 125, Romet 777, CZ 175/477
Lokalizacja: Rożniatów k. Zarzecza
Kontakt:

Post autor: KAMILOO »

Jeżeli będę godzien, to za rok kiedy zmienię sprzęt na taki aby jeździć z wami, także zgłosze swoją kandydature. Narazie nie spełniał bym co nie których wymagań np:

6. Każdy, kto należy do KBM ma prawo i powinien uczestniczyć aktywnie w spotkaniach i imprezach organizowanych przez KBM; w których KBM bierze udział. Udział w Zgromadzeniu dla członków zwyczajnych jest obowiązkowy. Trzykrotna nieusprawiedliwiona nieobecność w Zgromadzeniu powoduje utratę członkostwa.

Z powodu szkołu ma się rozumieć :( A i jeszcze jedno bo nie widziałem w regulaminie, czy do członkostwa w bractwie mogą się ubiegać osoby nieletnie :?:
[img]http://img123.imageshack.us/img123/8579/11222ss8.gif[/img]
[url=http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Yamaha/TDR_125/72844][img]http://img132.imageshack.us/img132/4029/dra.png[/img][/url]

Ujeżdżanie nowego rumaka ;)
PAWELOO

Post autor: PAWELOO »

Dokładnie tak jak KAMILOO chciałbym wstąpić do bractwa, ale to jak zmienie sprzętan na taki którym sie da spokojnie jechać w kolumnie. Tylko, że ja mam jeszcze problem ze spotkaniami, bo odległość jaka mnie dzieli od kresów to około 400km :(
ZEN

Post autor: ZEN »

Jak w końcu uporam się z podstawowym problemem jakim jest posiadanie własnego moto, to chętnie dołączę do wspólnego podróżowania z członkami szanownego bractwa.

Póki co to proszę o dopisanie mojej skromnej osoby w rubryce- REZERWY KADROWE :D
wally

Post autor: wally »

ale zrobimy otrzesiny ;)
wojtek
Zwykły forumowicz
Posty: 222
Rejestracja: środa, 16 maja 2007, 13:49
Lokalizacja: Zamość

Post autor: wojtek »

Oczywiście i ja się piszę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kluby i organizacje motocyklowe”