Transport

Nasze maszyny. Tyle z nich radości i tyle problemów...
Awatar użytkownika
Michałxd
Zwykły forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: niedziela, 5 października 2008, 09:51
Motocykl: yamaha chopper,simson sr
Lokalizacja: sandomierz
Kontakt:

Transport

Post autor: Michałxd »

Witam macie jakieś tani dobry transport motocykli :?: Moze ktoś :?: Lub jakaś firma :?:
A też tak zapytam jak się ma transport po za krajem :?:
Michał
Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Krajowy to nie wiem.Czasami liczą z kilometra lub po znajomości z kolegą na paliwo.
Zagraniczny ?
To też zależy.
Kursowe busy np.do niemiec biorą motocykle i też cena różna.
Ze mnie zdarli aż (lub tylko) 100 ojro.
Awatar użytkownika
koziol
Zwykły forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: sobota, 21 marca 2009, 19:48
Motocykl: ST
Lokalizacja: Lublin/Krasnystaw

Post autor: koziol »

100 ojro za moto w busie latającym na przewozach (Belgia,Holandia,Niemcy) to nie jest dużo. Wiem coś o tym :D A co trzeba przewieść i gdzie może pomoge :twisted:
Awatar użytkownika
Michałxd
Zwykły forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: niedziela, 5 października 2008, 09:51
Motocykl: yamaha chopper,simson sr
Lokalizacja: sandomierz
Kontakt:

odp

Post autor: Michałxd »

chodzi mi o przewóż od Sandomierza do Giżycka i spowrotem do s-rz. Ponieważ chciałbym się zamienić .... :?: :?: Ale narazie tylko pytam i się orientuję czy mi się to opłaci
Michał
Awatar użytkownika
Kox
Zwykły forumowicz
Posty: 198
Rejestracja: sobota, 20 czerwca 2009, 21:45
Motocykl: Był Suzuki Bandit 600, jest Honda TRX 450r
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Kox »

2.1zl Z kilometra biora przewoznicy... na prywatny transport
Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Michał,najtaniej bedziesz miał tak jak teraz napiszę.
Jeśli nie masz haka to znajdź dobrego kolegę (przyjaciela) z takim autem.
Jeśli nie masz przyczepki to wynajmij,koszt na dobę nie jest duży (od znajomego za grosze może).
Pojedźcie we dwóch,wlej do pełna bak,postaw mu dobry obiad (może potem jakąć kuzynkę podsuniesz na noc :wink: ) a na drugi dzień flaszkę.
Wynajem bysa z jakiejś firmy cię szarpnie po kieszeni i to nie mało.
Policz km w te i we wtamte+czas kierowcy i swój = kupaaaaa kasy.
Awatar użytkownika
koziol
Zwykły forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: sobota, 21 marca 2009, 19:48
Motocykl: ST
Lokalizacja: Lublin/Krasnystaw

Post autor: koziol »

W Polsce nie pomoge ale Holandia Belgia Niemcy nie ma problemu.Taka prawda jak Fido napisał wynajęcie busa na taki kurs jak piszesz naprawde sie nie opłaca.Jedynie przyczepka.
Awatar użytkownika
Bohun
Zwykły forumowicz
Posty: 311
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 15:36
Motocykl: 1

Post autor: Bohun »

Fido pisze:Michał,najtaniej bedziesz miał tak jak teraz napiszę.
Jeśli nie masz haka to znajdź dobrego kolegę (przyjaciela) z takim autem.
Jeśli nie masz przyczepki to wynajmij,koszt na dobę nie jest duży (od znajomego za grosze może).
Pojedźcie we dwóch,wlej do pełna bak,postaw mu dobry obiad (może potem jakąć kuzynkę podsuniesz na noc :wink: ) a na drugi dzień flaszkę.
Wynajem bysa z jakiejś firmy cię szarpnie po kieszeni i to nie mało.
Policz km w te i we wtamte+czas kierowcy i swój = kupaaaaa kasy.
Fido z tą kuzynką to mogło by wypalić nawet bez tankowania i obiadu :D
Kto prędko daje, ten dwa razy daje
http://www.yamahaxt.pl/
SZCZooR
Zwykły forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 18:25
Motocykl: 0

Post autor: SZCZooR »

A ja poluje na vana i bede pewnie jezdzil troche i wogole. Może wreszcie moj samochod zacznie jakos zarabiac na siebie hehe. Musze tylko sprzedac obecne auto, kupic vana. Łatwo i prosto wyglada jak sie pisze hehe.
Ale dam rade. Chce kupic cos takiego zeby moto do srodka wlazlo jak sie fotele wyjmie.
henio12323

Post autor: henio12323 »

mocno wam nie pomoge ale wiem że są firmy przewozowe za nie duzo kasy ;D mianowicie kiedys jechałem do Anglii i jechałem busem masterem dużym ale pół busa siedzenia pół zagrodzona okazało i z tyłu laweta pusta się ciągnęła tak się złożyło że wracalem tym samym i tym razem cała przestrzen z tyłu wypełniona była paczkami do polski od ludzi z polski mieszkających w UK. a na lawecie jechały 2 scigi :P i sie spytałem kierowcy ile za taki transport mówią ze za cenne sprzęty włąsnie scigi choppery turystyki do 500 zł nawet mogą podjechac gdzies blisko trasy i zabrac nie wiem czy podjadą pod dom i czy zabiorą ;D oczywiscie jadą do londynu wiec na północy Angli nie ma co :P ale zawsze cos co do crossówek mówili że 300 zł jakies. bo wiadomo crossówka to nie wypucowany scig gdzie kazda ryska się liczy ;D a crossówke połozą jak im wygodniej ;P wiec mysle że jak sciagnięcie z UK nie jest drogo. napewno są tez firmy przewozowe podobnie działające do innych panstw :P tu akurat wiem że jeździ lublin - londyn ;D a w Belgii wiem że tez gdzies zjeżdżał z trasy i brał jakies paczki ;D wiec mozna w takich miejscach się dowiadywac
Awatar użytkownika
piotrek_zmc
Zwykły forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 16 sierpnia 2009, 15:20
Motocykl: Yamaha Fazer FZ6
Lokalizacja: Zamość

Re: Transport

Post autor: piotrek_zmc »

Odświeżam temat, jakby ktoś coś chciał przewieść , nie koniecznie motocykl to zapraszam, bus kontener 4x2x2 do dyspozycji, cena do uzg.
pantonik

mam przyczepkę

Post autor: pantonik »

Jeśli któryś kolega z forum ma problem z transportem, to mam do dyspozycji własną przyczepkę Suzuki bandit się mieści bez problemu) :D . Jeśli nie będzie w danej chwili zajęta, to proszę śmiało pisać. pantonik1@wp.pl, gg3154495, 507734424. PiotrekA
Awatar użytkownika
Mateusz
Zwykły forumowicz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 3 kwietnia 2010, 17:10
Motocykl: Simson S51/ Kawasaki GPZ500
Lokalizacja: Komarów/Zamość

Re: Transport

Post autor: Mateusz »

Siemka,
Mam pytanie, przytransportował by ktoś, motór z Radzynia Podlaskiego? jak tak to za jaką kwotę :)
pantonik

Re: Transport

Post autor: pantonik »

Jeśli masz swój samochód, to przyjedź po przyczepkę i śmigaj! :-) Ja w tym czasie przedświątecznym i świątecznym - ze względu na rodzaj pracy, nie bardzo mam czas jeździć :-( Ale, szukaj samochodu z hakiem i odezwij się, to przyczepkę ci pożyczę:-)

Jeśli prześlesz mi e maila, to wyślę ci zdjęcie przyczepki. Jak będzie pasowała - to wiesz co robić :-)
Ostatnio zmieniony piątek, 17 grudnia 2010, 19:21 przez pantonik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mateusz
Zwykły forumowicz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 3 kwietnia 2010, 17:10
Motocykl: Simson S51/ Kawasaki GPZ500
Lokalizacja: Komarów/Zamość

Re: Transport

Post autor: Mateusz »

Przyczepka to mniejszy problem,większy już jest z samochodem z hakiem i nie wiem ile mi ktoś zaśpiewa za 300km w obie strony, :?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”