List- dyskusja na temat MC

Formalne i nieformalne grupy motocyklistów
Awatar użytkownika
joguś
Zwykły forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: czwartek, 23 kwietnia 2009, 09:15
Motocykl: GL 1200
Lokalizacja: Krasnystaw-Gorzków-Katmandu:-)

Post autor: joguś »

Żaba pisze:HA odwiedza nasze strony.

http://www.headhuntersmc.pl/gallery.php ... g=pl&id=58
ufff...sporo tu prężenia muskułów,trzeba jednak oddać szacun dla chłopaków z Hells Angels że potrafią się tak organizować na całym świecie i to już tyle lat,a naszym klubom MC pewnie przyjdzie się z nimi układać bo raczej na ustawki nie będą się umawiać.
http://www.youtube.com/watch?v=wg6e_tbbmqI
Awatar użytkownika
Głazio
Zwykły forumowicz
Posty: 352
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2009, 13:47
Motocykl: BMW R1150GS/Yamaha XT 600 Z
Lokalizacja: Lubaczów
Kontakt:

Post autor: Głazio »

Ustawek raczej nie będzie. HH gości HA nie pierwszy i nie ostatni raz. HH nie uznaje kongresu - kluby z kongresu nie mogą się z tym pogodzić.
Najwyraźniej będą zloty organizowane przez kluby z kongresu i niezrzeszonych :-)
Nowy sezon pokaże co będzie dalej. HH ma swoje oddziały w Lublinie, Stalowej Woli, Tarnowskich Górach i prospekt w Kole. Będzie więcej.
www.radiator-mototurystyka.pl
Głazio®
Awatar użytkownika
Ozzy
Zwykły forumowicz
Posty: 224
Rejestracja: wtorek, 21 lipca 2009, 10:56
Motocykl: DKW NZ 350-1
Lokalizacja: RJA/RZ
Kontakt:

Post autor: Ozzy »

...?
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 października 2012, 19:54 przez Ozzy, łącznie zmieniany 1 raz.
wally

Post autor: wally »

ciekawy tekst o niemieckich klubach motocyklowych

http://wiadomosci.onet.pl/1588322,2678,3,kioskart.html
Diablo

Post autor: Diablo »

Hells Angels w Polsce? :lol: :lol: :lol: dobry kawał :D
szkoda że biedny Sonny się w grobie pewnie przewraca jak taki byle kto jeździ z tym legendarnym napisem na plecach, np.
Wymoderowano
powinien mieć baseballa i być teraz na stadionie...
wally

Post autor: wally »

pewnie nie chcialo Ci sie czytac 3 stron artykolu z linku, napisali tam ze i aniolki i tacos rekrutuja juz kogo sie da wlacznie z dresami i kibolami ktorzy z bliska motocykla nie widzieli ale potarfia dobrze przyp...
Awatar użytkownika
joguś
Zwykły forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: czwartek, 23 kwietnia 2009, 09:15
Motocykl: GL 1200
Lokalizacja: Krasnystaw-Gorzków-Katmandu:-)

Post autor: joguś »

Czy taki scenariusz jaki się dzieje za naszą zachodnią granicą możliwy jest też u nas?,jak myślicie?
http://www.youtube.com/watch?v=wg6e_tbbmqI
wally

Post autor: wally »

To tylko kwestia czasu, latwa kasa, male wyroki, narazie brak konkurencji. Grupy motocyklowe u nas w kraju sa bacznie obserwowane przez odpowiednie sluzby ale mamy zbyt lagodne prawo a pokusa spora
Diablo

Post autor: Diablo »

Fakt, przyznaje się bez bicia że tylko rzuciłem okiem na ten arytuł, nie czytając go...wybaczysz, bo mam spore zaległości na tym forum :D ...a posta napisałem żeby mi ulżyło. Nie podoba mi się ta degrengolada jaka ma miejsce.
LeszekR
Zwykły forumowicz
Posty: 254
Rejestracja: piątek, 8 sierpnia 2008, 16:26
Lokalizacja: Zamosc

Post autor: LeszekR »

A to o tym powiecie WWW.PRM.RIDERS.PL
Żaba
Zwykły forumowicz
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek, 20 lutego 2007, 22:06
Lokalizacja: gm. Narol

Post autor: Żaba »

Diablo pisze:Hells Angels w Polsce? :lol: :lol: :lol: dobry kawał :D
To też kawał?
http://redandwhite.pl/

Zajrzyj na strone HA (na samym dole)
http://hells-angels.com/CHARTERS.html
Awatar użytkownika
Ozzy
Zwykły forumowicz
Posty: 224
Rejestracja: wtorek, 21 lipca 2009, 10:56
Motocykl: DKW NZ 350-1
Lokalizacja: RJA/RZ
Kontakt:

Post autor: Ozzy »

[quote=LeszekR]A to o tym powiecie WWW.PRM.RIDERS.PL[/quote]

Ta strona jest mocno nieaktualna a PRM od października 2009 uzyskał osobowość prawną.
swiety74

Post autor: swiety74 »

Hmm...był ktoś z was w jednostkach specjalnych,albo choc by w czerwonych beretach,popytajcie jak ciezko tam wytrwac.Dostac sie do klubu moze wiekszosc ale wytrwac tam to co innego.Ludzie z MC POPROSTU czują dume z tego co noszą na plecach i nie pozwola zeby kazdy mugł sobie zalozyc naszywke jak juz pisalem na innym forum i troche podpuscilem do dyskusji min.OZZIEGO.Inna sprawa ze wsrod tylu ludzi zawsze znajdzie sie jakis idiota ktory bedzie tyle macił ze moze wyniknać z tego jakis bajzel.Bo co innego dac komus w morde a co innego wbic noz w plecy.Piszecie ze w razie czego stanie 1000 chlopa i pogoni MC,jezeli przyjedzie zgrana ekipa to po prosty nie odpusci a goscie pokroju WIATR W POLU beda w pierwszym szeregu zmykajacych,a znajomosc prawa na nic sie nikomu nie przyda kiedy przyjdzie odrzywiac sie przez rurke ,przeciez lepiej zapobiegac niz potem załowac.Nie trzeba nikomu lizac DUPY,wystarczy po prosty normalnie pogadac,mozna zaprosic na impreze,pojechac do NICH.Jezeli uwarzacie sie za madrzejszych zrobcie pierwszy krok.
czarnobyl

Post autor: czarnobyl »

Swiety masz racje lizanie dupy jest czasem dobre ale swojej partnerce partnerowi całe zycie lepiej porozmawiac podebatowac niz wzbudzac nie potrzebnie agresje jestesmy motocyklistami czaami popaprancami zwanymi dalej dawcami ale mamy pasje której nie zdoła nic ztłumic zadne kongresy kluby i inni po prostu jezdzimy bo to lubimy. A ze jezdzimy z grupa i nie koniecznie z kakretnym klubem nie bedzie czynic nas lepszymi gorszymi po prostu czasem trzeba innym powiedziec co sie o nich mysli , mówi w moim przypadku nie których boli ale takie zycie i nie lezcie w d... wiecie doskonale i Wielki jesli to czytasz tez pomysl czy nie prawde Ci powiedziałem choc szczere moze za bardzo ale taki jestem . Pozdrawiam bo nie wazne czy jesteś w jakims klubie wazne ze masz pasje
Awatar użytkownika
Wiatr w Polu
Zwykły forumowicz
Posty: 1618
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 11:41

Post autor: Wiatr w Polu »

No to mi sie oberwało... U mnie poziom agresji - 0. Jestem pokojowo nastawiony do całego świata. Barw nie noszę żadnych więc teoretycznie nie powinno być problemu. Też uważam że zamiast się tłuc, lepiej siąść i wypić browara :-)
Ale i tak czuję, że dostanę kiedyś w tak zwany pi.... I to tylko za to, że mam inne zdanie na jakiś temat.
Wojownik musi czuć zapach wojny, musi wiedzieć, że jest potrzebny. W czas pokoju tylko dudnienie KODO jest zwiastunem błogosławieństwa Cesarza do wymarszu na bój.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kluby i organizacje motocyklowe”