Rekordy jazdy po sezonie.

Pogadajmy jak motocyklista z motocyklistą...
Awatar użytkownika
Srebrzysty
Zwykły forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 25 września 2011, 13:54
Motocykl: suzuki gsxr

Rekordy jazdy po sezonie.

Post autor: Srebrzysty »

Witam ja dzisiaj jak zobaczyłem piękne słoneczko od razu pomyślałem może polatam ,noi zrobiłem mały objazd naszego Zamościa ,fakt że nie za szybko bo zimno przeszywało . Ale tak wspaniale się poczułem że stałem później w garażu i słuchałem jak pyka wydech a z kilka minut , ale do rzeczy mam pytanie do kolegów do kiedy najpóźniej jeździliście po sezonie letnim . Może ktoś dalej gdzieś jeździł .A dodam że jak w pracy jestem to słyszę że jeszcze Ktoś lata to znaczy że można :D . Pozdrawiam i oby do lata .
Gumis0303
Zwykły forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: niedziela, 5 grudnia 2010, 22:23
Motocykl: Kawasaki Ninja ZX-6R 636 '06
Lokalizacja: Zamość

Re: Rekordy jazdy po sezonie.

Post autor: Gumis0303 »

W poprzednim sezonie latałem do początku grudnia. Mróz, śnieg w dookoła i śmigałem (jezdnia była sucha) :mrgreen: Teraz jeżdżę w skórzanym kombinezonie, wiec poniżej 5 *C raczej odpuszczę. Obecnie jeżdżę codziennie, jutro np. kierunek Lublin ;) trzeba jednak śmigać ostrożniej, bo opony już tak chętnie się nie nagrzewają . Przyczepność życzę. :)
Yarkom
Zwykły forumowicz
Posty: 152
Rejestracja: środa, 2 listopada 2011, 11:51
Motocykl: HONDA VT700 C SHADOW

Re: Rekordy jazdy po sezonie.

Post autor: Yarkom »

Kiedy byłem młodszy i głupszy to i po choinkę do lasu jeździłem, i w styczniu po śniegu. Ale to było daawno, chociaż wspomnienia są żywe szczególnie jak mnie rwie w kolanach na zmianę pogody.
Awatar użytkownika
hans
Zwykły forumowicz
Posty: 996
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:48
Motocykl: xj600
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rekordy jazdy po sezonie.

Post autor: hans »

Ten kończący się sezon zacząłem 7 lutego, resztki śniegu się dotapiały na poboczach, wiał mroźny wiatr, ale że był powód to trzeba było zbudzoną z hibernacji dzień wcześniej maszynę przegonić trochę.
"Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną"
Paulo Coelho
Awatar użytkownika
Zagłoba
Zwykły forumowicz
Posty: 1375
Rejestracja: sobota, 7 czerwca 2008, 05:44
Motocykl: YAMAHA XV1600 ROAD STAR 2001r.
Lokalizacja: Steniatyn

Re: Rekordy jazdy po sezonie.

Post autor: Zagłoba »

Jeśli nie zasypie nas śniegiem, to mamy jeszcze "mikołajki" dla dzieci... Dwa lata temu było w ZMC kilkanaście maszyn...
...motor, czy koń - byle w siodle i ...w cwał....
Awatar użytkownika
Wiatr w Polu
Zwykły forumowicz
Posty: 1618
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 11:41

Re: Rekordy jazdy po sezonie.

Post autor: Wiatr w Polu »

Bywało, że jeździłem, gdy grała WOŚM, czyli styczeń musiał być. Ale to zależy od zimy. Najbardziej jednak pamiętam chyba 2007 rok. Wtedy 8 lutego pojechaliśmy nad Solinę, a tydzień później do TML. Wtedy też chyba spotkałem po raz pierwszy Zgrywusa i Cykusia...
Wojownik musi czuć zapach wojny, musi wiedzieć, że jest potrzebny. W czas pokoju tylko dudnienie KODO jest zwiastunem błogosławieństwa Cesarza do wymarszu na bój.
zyron-13
Zwykły forumowicz
Posty: 539
Rejestracja: czwartek, 20 sierpnia 2009, 19:49
Motocykl: yamaha R1
Lokalizacja: Bełżec

Re: Rekordy jazdy po sezonie.

Post autor: zyron-13 »

ja w tamtym roku jezdzilem do 2 marca :D ale na dobre mi to nie wyszlo bo prawie rok bez maszyny, nie polecam. lepiej pokornie odstawic sprzeta do garazu i czekac na wiosne :D
nr tel 697294655
"Pieprzyć to, co o nas mówią, jesteśmy ludźmi z pasją
nie ma takiej opcji, żeby zapał nasz miał zgasnąć
nieprzychylni nam będą wciąż dołki kopać
nie czas się tym przejmować, więc nie przejmuj się tym chłopak"
Awatar użytkownika
LUKASZ
Zwykły forumowicz
Posty: 451
Rejestracja: czwartek, 3 kwietnia 2008, 10:36
Motocykl: DKW RT200H, BMW GS, KTM 790,Yamaha, Hondax2

Re: Rekordy jazdy po sezonie.

Post autor: LUKASZ »

Awatar użytkownika
Wiatr w Polu
Zwykły forumowicz
Posty: 1618
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 11:41

Re: Rekordy jazdy po sezonie.

Post autor: Wiatr w Polu »

Oj tam, oj tam Łukasz. Miękka faja jesteś. W waciaku śmihgasz? Gdzie koszulka klubowa? :D
Wojownik musi czuć zapach wojny, musi wiedzieć, że jest potrzebny. W czas pokoju tylko dudnienie KODO jest zwiastunem błogosławieństwa Cesarza do wymarszu na bój.
Awatar użytkownika
kaktus
Zwykły forumowicz
Posty: 247
Rejestracja: niedziela, 18 października 2009, 20:20
Motocykl: Transalp 600
Lokalizacja: Chełm

Re: Rekordy jazdy po sezonie.

Post autor: kaktus »

łoj tam łoj tam rekordzistą to jest Wiktor bo zaliczył chyba dwa razy zlot pingwina tylko nie przyznaje się ale nagrali go i się nie wyprze :D Swoją drogą ciekawa impreza warto by się kiedyś wybrać :D :D :D
Obrazek

Tu jest cała relacja :
http://wskwiktor.org/Album-foto.php?pag ... gwina_2011" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;


Link do zlotu 2012 http://zlotpingwina.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Transalp 600
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na luzie”