Oblężenie Radecznicy 25-26 kwietnia 2015

wally
Zwykły forumowicz
Posty: 397
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 17:48

Oblężenie Radecznicy 25-26 kwietnia 2015

Post autor: wally »

Zapraszamy kolegów i koleżanki serdecznie na Oblężenie Radecznicy zagra Shoemakers i poleje się krew !


program imprezy wygląda mniej więcej tak:


Sobota 25.04

12.00 - zbiórka uczestników na Rynku Wielkim w Zamościu, wystawa „Zaplute karły reakcji”, referat nt działalności Żołnierzy Niezłomnych na terenach Zamojszczyzny
13.00 - start, przejazd do Radecznicy trasą: Żdanówek – Kosobudy – Obrocz – Zwierzyniec - Szczebrzeszyn (w razie niepogody Zamość – Szczebrzeszyn – Radecznica)
15.00 - poczęstunek na powitanie uczestników, prezentacja twórczości ludowej mieszkańców Radecznicy, zabawa i konkurencje z nagrodami dla uczestników (najmłodszy motocyklista, najstarszy i najdalszy uczestnik, najbardziej oryginalny motocykl i motocyklista oraz największa pojemność), projekcja filmów o działalności Żołnierzy Niezłomnych (świetlica OSP)
20.00 - koncert zespołu Shoemakers i niespodzianka
- ognisko z kiełbaskami, wspólne zabawy przy ognisku i gitarze,

Niedziela 26.04

- pobudka, gimnastyka i toaleta poranna, śniadanie
9.00 – 13.00 - zbiórka krwi w ambulansie,
11.00 – 12.00 – zabawy dla dzieci,
13.30 - uroczysta Msza św. na ołtarzu polowym przy stawach św. Antoniego
14.30 - zabawy i atrakcje dla najmłodszych, pokaz Dobrej Szkoły, instrukcja pierwszej pomocy, pokaz ratownictwa drogowego za Urzędem Gminy i zwiedzanie klasztoru, opowieści ojca Zenona,


W sobotę całość imprezy odbędzie się na placu za Urzędem Gminy w Radecznicy.

Planujemy ustawienie punktu gastronomicznego w celu zapewnienia uczestnikom odpłatnego nabywania dodatkowych posiłków i napojów (kiełbaski, zapiekanki, kawa, herbata, zimne napoje, % %)

Zostanie wyznaczony, strzeżony park maszyn

Możliwość zarezerwowania noclegu w hotelu klasztornym (rezerwacja pod nr 500 533 222)

Nocleg we własnych namiotach oraz w świetlicy Domu Kultury

Życzymy dobrej zabawy - organizatorzy
Załączniki
small.jpg
Ostatnio zmieniony piątek, 3 kwietnia 2015, 15:56 przez wally, łącznie zmieniany 1 raz.
wally
Zwykły forumowicz
Posty: 397
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 17:48

Re: Oblężenie Radecznicy

Post autor: wally »

jesteśmy na motozlotach

http://motozloty.com/zloty/2-aktualnosc ... osc-2015-r" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Grego525
Zwykły forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 2 kwietnia 2013, 22:29
Motocykl: Honda VFR 750 RC36
Lokalizacja: Brody Małe woj. Lubelskie

Re: Oblężenie Radecznicy

Post autor: Grego525 »

Jaram się tym zlotem z każdym rokiem chyba coraz bardziej! :D Mnóstwo znajomych, super atmosfera, bardzo dobra organizacja, parada - chyba najlepszy element imprezy :) Zastanawiam się, czy w tym roku także nas zleje w trakci mszy świętej ;)
PS: Mam pytanie, jeśli ktoś może wie odnoście konkursu na najbardziej oryginalny motocykl. Mowa tutaj o zgodności ze stanem fabrycznym, czy o niepowtarzalności maszyny?
'Liczą się wspomnienia.'
tons
Zwykły forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: środa, 24 października 2012, 13:28
Motocykl: YAMAHA MT-03
Lokalizacja: Wożuczyn Cukrownia/ Zamość

Re: Oblężenie Radecznicy

Post autor: tons »

z ogromnym żalem informuję że nie będę obecny na tegorocznym oblężeniu Radecznicy z powodu mojego wyjazdu zagranamanice :cry: do odbioru nagrody którą wygrałem na facebooku :mrgreen: upoważniam Zgrywusa. Wszystkim LwG i mega zabawy w kłębie dymu z tłumików zapachu benzyny i dużo wódki :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
sas
Zwykły forumowicz
Posty: 170
Rejestracja: poniedziałek, 12 marca 2012, 18:42
Motocykl: CB 450S / trampek 600 i nawet to fajna maszyna...
Lokalizacja: Sandomierskie

Re: Oblężenie Radecznicy 25-26 kwietnia 2015

Post autor: sas »

Wolne zaklepałem ,moto nabyłem ,Roztocze odwiedziłem (w swoim czasie co oczywiste)
A tam cicho być http://www.youtube.com/watch?v=hJbBjjTsaEM" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Oblężenie Radecznicy 25-26 kwietnia 2015

Post autor: Fido »

Jak niemas da urlop to chciałbym się pokazać.
Okaże się.
Awatar użytkownika
sas
Zwykły forumowicz
Posty: 170
Rejestracja: poniedziałek, 12 marca 2012, 18:42
Motocykl: CB 450S / trampek 600 i nawet to fajna maszyna...
Lokalizacja: Sandomierskie

Re: Oblężenie Radecznicy 25-26 kwietnia 2015

Post autor: sas »

Ktoś sie wybiera od strony Janowa Stalowej ?
A tam cicho być http://www.youtube.com/watch?v=hJbBjjTsaEM" onclick="window.open(this.href);return false;
Yarkom
Zwykły forumowicz
Posty: 152
Rejestracja: środa, 2 listopada 2011, 11:51
Motocykl: HONDA VT700 C SHADOW

Re: Oblężenie Radecznicy 25-26 kwietnia 2015

Post autor: Yarkom »

Niestety ja zamiast do Radecznicy jadę do Zamościa do Szpitala, mam tam jest i trzeba odwiedzić a w tygodniu praca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozpoczęcie sezonu motocyklowego na Roztoczu”