Naklejki KBM & KFM

Formalne i nieformalne grupy motocyklistów
Bondi

Post autor: Bondi »

Stirlitz jak nie wiesz co to jest to twoja sprawa Marek odwalil kawal dobrej roboty, jak chcesz cos innego to włączaj photoshopa i do dziela :D
A z moich porównań zdjęc wynika ze to nowa kawa ninja zx-6r
http://j.bondyra.eu.interia.pl/05ZX636C_Wallpaper02.jpg
Soft
Zwykły forumowicz
Posty: 357
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 10:39
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Soft »

Chcecie alternatywę - to prosze :-)

Obrazek
Marek

Post autor: Marek »

Nie było to dawno, więc napiszę tym, którzy nie śledzili jak powstawało logo KBM.

Zrywus na pierwszej stronie Bractwa zamieścił łącznie kilkanaście propozycji kilku autorów. Osoby zaangażowane w budowę klubu zgłaszały swoje sugestie, profesor opublikował nawet moją dość długą i nudnawą recenzję-wykład.

Większość propozycji była bardzo dobra, wszystkie po większych lub mniejszych poprawkach nadawały się na godło klubu.

Wprawdzie to moja propozycja została wybrana, ale przecież zawiera ona elementy kilku prac złożonych przez innych autorów. Moje doświadczenie podpowiada: im więcej mózgów burzy się w tej burzy, tym większa pewność, że efekty będą piorunujące (to tak a propos dzisiejszej aury).

Zachęcam do samodzielnych prób, dyskusji i krytyki.

...dodam tylko, że motyw na naklejkę, czy koszulkę nie musi być typowym logo, jednak powinien moim zdaniem nawiązywać do stylistyki strony. Na przykład pewne popularne forum motocyklistow :) ma swoje logo, ale w necie jego przydatność okazała się ograniczona. Można je zobaczyć dziś tylko na koszulkach.
Ostatnio zmieniony sobota, 2 czerwca 2007, 16:46 przez Marek, łącznie zmieniany 2 razy.
Marek

Post autor: Marek »

Soft, węszę polityczną prowokację...

;)
Soft
Zwykły forumowicz
Posty: 357
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 10:39
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Soft »

No tak.... inspiracją był niedawny wywiad z kimś z pisu który powiedział że Teletubiś gejem nie jest - czerwona torebka nie jest symbolem geja - symbolem geja są czarne skórzane spodnie.


Resztę sobie dopowiedzcie patrząc na swoją garderobę.
Bondi

Post autor: Bondi »

ale chyba kurde wszyscy z kfm takie maja ale gosciu z pisu zapomnial dodac ze geje to maja w nich rozowa podszewke ale chlopaki nie wyjezdzajcie mi tu z ta poprawnoscia polityczna
wally

Post autor: wally »

dodam tylko ze jezeli ktos potrzebuje to posiadam logo kbm w postaci wektorowej i moge udostepnic do celow pogladowych :)
Awatar użytkownika
ksenon
Zwykły forumowicz
Posty: 807
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 09:34
Motocykl: Yamaha XT1200Z Super Tenere
Lokalizacja: WHV
Kontakt:

Post autor: ksenon »

to ja poproszę

ksenon_20@poczta.fm
Speedarek
Zwykły forumowicz
Posty: 952
Rejestracja: czwartek, 5 kwietnia 2007, 10:12
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Speedarek »

to ja tez na poczte poprosze

speedarekxr4i@op.pl

pozdrawiam 8) :lol:
Nie ważne co masz pod dupą , ważne co masz nad nią .......
Marek

Post autor: Marek »

Trochę mi się nudziło z samego rana. :)

To dlatego też, że myślę o małym transparencie KFM, który możnaby rozwieszać przy okazji imprez i zlotów - na Biłgoraj już niestety nie zdążę z przygotowaniem.

Obrazek

Obrazek

;)
Marek

Post autor: Marek »

:twisted:
Tak sobie właśnie pomyślałem: czy chcielibyście nosić koszulki z małym napisem z przodu na lewej piersi "DOBRE.to!", bez adresu www, a z tyłu duży napis jak w pierwszym .jpg poprzedniego mojego wpisu? (adres + "nasze pasje...") :) :) :)
Powiedzmy, model na sezon 2007 i 2008.
Ostatnio zmieniony sobota, 7 lipca 2007, 17:32 przez Marek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sebus00
Zwykły forumowicz
Posty: 1004
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:19
Motocykl: Honda VTR 1000 FireStorm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: sebus00 »

Hee Dobre to :)
Bondi

Post autor: Bondi »

oj nie dobre to by bylo gdyby dobre to nie bylo!!!! :D
ZEN

Post autor: ZEN »

Jeżeli była by do kupienia naklejka na auto KFM i koszulka to Ja się pisze. :wink:
Awatar użytkownika
Stirlitz
Zwykły forumowicz
Posty: 469
Rejestracja: poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 20:42
Lokalizacja: Kraina Jezior

Post autor: Stirlitz »

a i owszem
[img]http://img264.imageshack.us/img264/3462/ptaki9wudw3tb4.gif[/img]
Motocyklem jeździć nie umiem, ale lubię.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kluby i organizacje motocyklowe”