Pomoc dla Agnieszki

Piękny region, wspaniali ludzie i fascynujące wydarzenia :)
Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Pomoc dla Agnieszki

Post autor: Fido »

https://zrzutka.pl/jhbg5n" onclick="window.open(this.href);return false;
Wielki Brat
Zwykły forumowicz
Posty: 2808
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 08:39
Motocykl: FJR 1300

Re: Pomoc dla Agnieszki

Post autor: Wielki Brat »

Przelew wykonany.
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.
Grażka, WB.
Awatar użytkownika
Norek
Moderator K.B.M.
Posty: 648
Rejestracja: poniedziałek, 27 czerwca 2011, 21:13
Motocykl: BMW R1200 GS ADVENTURE 2006r.
Lokalizacja: Zamość

Re: Pomoc dla Agnieszki

Post autor: Norek »

W sobotę na spotkaniu integracyjnym KBM zebraliśmy dla Agnieszki 520 zł, które zostały wpłacone na zrzutkę.
Załączniki
zrzutka.PNG
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój anioł stróż może lecieć.
501686006
strzala
Zwykły forumowicz
Posty: 181
Rejestracja: piątek, 17 kwietnia 2009, 19:20
Motocykl: VN 2000. K-750 MT-12 MZ -TROPHY MZ- JASKÓŁKA
Lokalizacja: Łaszczów

Re: Pomoc dla Agnieszki

Post autor: strzala »

Super Panowie piękny gest z waszej strony , w końcu Agusia to była członkini KBM.
I tu się rodzą wnioski prostaka ; kilkudziesięciu (w większości zamożnych ludzi ) uzyskało taką kwotę , brawo.
A obcy klub z Krasnegostawu (nie wiem czy nie inko gnito) kilkanaście razy większą .Tak Panowie cały dochód ze zlotu poszedł na Age.
Rzesza ludzi pracowała 3 doby prawie bez snu (mowa tu o Wspaniałych dziewczynach z Krasnego) bo faceci wiadomo zachlali mordy i poszli spać . Oddali wszystko
Nawet JA + tylko Bracia założyciele (jeśli mogę przytoczyć) was przebiliśmy.
Ale teraz nie musze się wstydzić , JA nie jestem już w KBM .
Awatar użytkownika
Norek
Moderator K.B.M.
Posty: 648
Rejestracja: poniedziałek, 27 czerwca 2011, 21:13
Motocykl: BMW R1200 GS ADVENTURE 2006r.
Lokalizacja: Zamość

Re: Pomoc dla Agnieszki

Post autor: Norek »

Strzała tu nie chodzi o przebicie wpłaty, ogólnie nie rozumiem celu ataku twojego wpisu.
Zaznaczam, że zbiórka była spontaniczna na spotkaniu integracyjnym klubu i kto miał przy sobie wolne środki to przeznaczył na zbiórkę dla Agi.
Kwota wyszła jaka wyszła 520 zł, ale z dobrego serca, nie z chęci pokazania kto da więcej, no cóż też bym chciał by była większa, ale widać więcej przy sobie nie mieliśmy, a stan naszego klubowego konta był mizerny jedynie 100 zł. Wiadomo Pandemia i w ubiegłym roku nie było składki członkowskiej.
Właśnie jak słusznie zaznaczyłeś wyciągnąłeś wniosek prostaka.
We wrześniu byłeś członkiem klubu i nie zgłosiłeś żadnej chęci, ani inicjatywy zbiórki wpłaty solidarnej na wspomniany cel.
Łatwo rzucać kamieniami, zakończmy ten temat, a do dyskusji zapraszam członków na zamkniętym dziale forum.
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój anioł stróż może lecieć.
501686006
Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Pomoc dla Agnieszki

Post autor: Fido »

No Strzałę do dyskusji nie zaprosisz bo już nie jest tym czymś w postaci członka i nie będzie miał dostępu do forum zamkniętego.
A dyskusja bez jego obecności chyba mija się z celem.
Mam rację czy się mylę ?
Awatar użytkownika
Norek
Moderator K.B.M.
Posty: 648
Rejestracja: poniedziałek, 27 czerwca 2011, 21:13
Motocykl: BMW R1200 GS ADVENTURE 2006r.
Lokalizacja: Zamość

Re: Pomoc dla Agnieszki

Post autor: Norek »

Masz rację Fido,
zapraszam do komentarzy tutaj, by wyrazić swoją opinię w tej sprawie, ale czy słusznie?
W końcu forum jest dla wszystkich.
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój anioł stróż może lecieć.
501686006
strzala
Zwykły forumowicz
Posty: 181
Rejestracja: piątek, 17 kwietnia 2009, 19:20
Motocykl: VN 2000. K-750 MT-12 MZ -TROPHY MZ- JASKÓŁKA
Lokalizacja: Łaszczów

Re: Pomoc dla Agnieszki

Post autor: strzala »

Już gdzieś odpisywałem ale nie wiem czemu zostało przeniesione na zamknięte forum.
Chwała Wam za zebraną kwotę każda złotówka się liczy w takiej sprawie. Lecz ilość członków w KBM a kwot to już
nie ma się czym chwalić na ogulno dostępnym forum
W wrześniu byłem jeszcze członkiem i zrobiłem przelew bez bractwa. Dlaczego , żeby nie słyszeć późnij komentarzy (to nie tyczy się wszystkich członków bo wielu z Was to spoko Ludzie i Motocykliści) że dał bo wszyscy dawali ale 50pln to za dużo było.
Awatar użytkownika
Norek
Moderator K.B.M.
Posty: 648
Rejestracja: poniedziałek, 27 czerwca 2011, 21:13
Motocykl: BMW R1200 GS ADVENTURE 2006r.
Lokalizacja: Zamość

Re: Pomoc dla Agnieszki

Post autor: Norek »

strzala pisze:Już gdzieś odpisywałem ale nie wiem czemu zostało przeniesione na zamknięte forum.
Chwała Wam za zebraną kwotę każda złotówka się liczy w takiej sprawie. Lecz ilość członków w KBM a kwot to już
nie ma się czym chwalić na ogulno dostępnym forum
W wrześniu byłem jeszcze członkiem i zrobiłem przelew bez bractwa. Dlaczego , żeby nie słyszeć późnij komentarzy (to nie tyczy się wszystkich członków bo wielu z Was to spoko Ludzie i Motocykliści) że dał bo wszyscy dawali ale 50pln to za dużo było.

Stasiu, ten widoczny przelew nie jest do chwalenia, a jedynie dowodem wpłaty dla tych osób że w całości trafiło na cel zrzutki.
Chyba to żle odebrałeś- Pozdrawiam
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój anioł stróż może lecieć.
501686006
Awatar użytkownika
Brylo
K.B.M.
Posty: 414
Rejestracja: piątek, 24 października 2014, 07:39
Motocykl: YAMAHA VENTURE ROYALE 1200 1984r, Suzuki Boulevard
Lokalizacja: Lublin/Radków

Re: Pomoc dla Agnieszki

Post autor: Brylo »

Nie wiem o co tu idzie walka! Kto miał co wpłacić to wpłacił, kto nie miał przyjemności ten nie wpłacił i nie ma co kruszyć kopii o to. Wytykaliście co poniektórym członkom ich przekonania(wiarę) jak gdyby to było coś haniebnego ale poczytajcie Pismo Święte i doczytacie się, że jeśli dajesz-dawaj hojnie i znowu w innym miejscu "niech lewa ręka nie wie co robi prawa". To chyba dobre nauczanie i nikomu nie ubliża czyli "katole" nie mają się czego wstydzić za swoje przekonania a co do meritum sprawy, nie chwalcie się kto ile dał bo zawsze mógł dać więcej, nie wstydźcie się kto mało dał bo może to był tzw."wdowi grosz" i nic nikomu do tego jaka jest majętność poszczególnych członków. Wstyd za niektóre osoby, że okazały się tak małostkowe...
strzala
Zwykły forumowicz
Posty: 181
Rejestracja: piątek, 17 kwietnia 2009, 19:20
Motocykl: VN 2000. K-750 MT-12 MZ -TROPHY MZ- JASKÓŁKA
Lokalizacja: Łaszczów

Re: Pomoc dla Agnieszki

Post autor: strzala »

Noruś a jak to z tej strony to nie mam nic do tego sory .
Brylo nie drap tego wątku bo sprowokujesz niektórych po obu stronach kurtyny :D :D :D
Wielki Brat
Zwykły forumowicz
Posty: 2808
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 08:39
Motocykl: FJR 1300

Re: Pomoc dla Agnieszki

Post autor: Wielki Brat »

Brylo et consortes.
Gdybyście mniej "wycierali sobie gęby religią" i nie mylili jej z instytucją zdemoralizowanego KK, a przede wszystkim sami przestrzegali podstawowych zasad wiary, nie byłoby tak żenujących sytuacji jakie zaszły w ostatnim czasie:
- pomówień i oszczerstw,
- partyjnej zajadłości i braku chęci porozumienia,
- siłowego przejęcie forum,
- manipulowania wpisami na forum,
- masowego odejścia członków z KBM, w tym założycieli klubu i twórcy pierwotnej wersji tego forum.

A że w potrzebie nie na wszystkich można liczyć jasno wynika z obecnej sytuacji: tradycyjny i jakże symboliczny motocyklowy gest "Lewa w górę" nie powinien być przez niektórych z was wykonywany!!!

Nie gładkie słowa i puste gesty TYLKO CZYNY świadczą o tym kto jest mężczyzną, a kto niegodnym podania ręki .... (tu niech czytelnik wstawi dowolny, ulubiony epitet - mnie się np. podoba "dupek").
Awatar użytkownika
Brylo
K.B.M.
Posty: 414
Rejestracja: piątek, 24 października 2014, 07:39
Motocykl: YAMAHA VENTURE ROYALE 1200 1984r, Suzuki Boulevard
Lokalizacja: Lublin/Radków

Re: Pomoc dla Agnieszki

Post autor: Brylo »

Wielki, używasz epitetów by obrazić ogół członków KBM a to przecież twoi dawni koledzy!. Takie sformułowania jak np. "Gdybyście mniej "wycierali sobie gęby religią"" czy też "motocyklowy gest "Lewa w górę" nie powinien być przez niektórych z was wykonywany!!!" czy w końcu "Nie gładkie słowa i puste gesty TYLKO CZYNY świadczą o tym kto jest mężczyzną, a kto niegodnym podania ręki .... (tu niech czytelnik wstawi dowolny, ulubiony epitet - mnie się np. podoba "dupek").". To nie jest mowa koleżeństwa a lekceważenia i to nawet nie obojętnego tobie drugiego człowieka a forma używana wobec wrogów. Zastanów się, dlaczego po raz kolejny obrażasz ludzi, którzy nie zrobili ci nic złego!
Wielki Brat
Zwykły forumowicz
Posty: 2808
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 08:39
Motocykl: FJR 1300

Re: Pomoc dla Agnieszki

Post autor: Wielki Brat »

Nikt imiennie nie powinien czuć się obrażony, a bardziej zastanowić się nad merytoryczną stroną mojej opinii.
Wskazałem wam dobitnie, tak by nawet trochę zabolało, fakty/podejmowane działania, które wyrządziły tyle szkody dla KBM.
Fakty wskazane powyżej winny zmusić was do refleksji.
O tym po męsku powinniście rozmawiać, wyciągać wnioski i działać, a nie się obrażać.
I o tym warto/mogę tu dyskutować.

PS.
Czy ja mam obecnie w KBM kolegów?
Tych którzy są moimi kolegami widuję co tydzień na spotkaniach "piąteczkowych" i jak widać wszyscy już z klubu odeszli.
Pozostali akceptują widocznie to co w KBM ostatnio zaszło, a czego nie powinno robić się koleżankom/kolegom, nie mówiąc już o złamaniu zasad przyzwoitości oraz zapisów własnego Statutu i Regulaminu Forum.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dzieje się!”