Teraz jest środa, 23 października 2019, 01:10
Full Width Fixed Width

Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: KBM: koszulki i flaga
PostNapisane: sobota, 10 marca 2007, 15:30 
Podjalem ten temat w watku o koszulkach, ale mysle ze wart jest nowego posta :) Zachecam forumowiczow oraz wszystkich motocyklistow i sympatykow do wstepowania w szeregi Kresowego Bractwa Motocyklowego. Regulamin oraz wszelkie informacje na temat klubu znajdziecie na stronie http://www.kresowe.bractwo.motocyklowe.org/
KBM patronuje temu forum, wszyscy zarejestrowani forumowicze bedacy czlonkami KBM maja wstep do zastrzezonej dla KBM czesci forum. Bedziemy rowniez uczestniczyc i organizowac wiele imprez oraz wspolnych wyjazdow o ktorych informacje znajdziecie niedlugo na stronie i ninejszym forum.

Dla zarejestrowanych czlonkow oraz sympatykow KBM robia sie klubowe koszulki. W fazie testow sa rowniez klubowe zapalniczki, blachy i inne gadgety. Zostala wykonana rowniez flaga klubowa ktora niedlugo zaprezentuje nam Wielki Brat. Zachecam wiec do wstepowania do KRESOWEGO BRACTWA MOTOCYKLOWEGO. Na szczegolowe pytania odpowiada Marek, Zgrywus oraz Wielki Brat czyli nasz milosciwie nam panujacy zarzad. Rowniez do nich nalezy kierowac maile odnosnie wstepowania do Bractwa. Ja mimo ze jestem poczatkujacym motocyklista i nie znalem osobiscie wczesniej wiekszosci czlokow KBM, zostalem ( poki co ) przyjety w bardzo symapyczny sposob przez "stara" brac, pomogli mi przy zakupie motocykla, wyposazenia oraz samego przygotowania maszyny do sezonu. Polecam :)

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 12 marca 2007, 19:02 
Obrazek
Wielki sie widze ociaga wiec flage zaprezentuje ja ( a co tam najwyzej wpier....) Dla czlonkow KBM jest mozliwosc wykonania miniaturek lub pelnowymiarowych flag, info Wielki Brat

Tytuł:
PostNapisane: środa, 14 marca 2007, 21:11 
sa dwa prototypy klubowych zapalniczek, fotki niestety nie mam, moze zgrywus albo wielki b. zamiesci ?

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 20 marca 2007, 18:23 
koszulki juz sa, zapraszam

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 20 marca 2007, 19:44 
Ano właśnie dziś mi janek mówił, że są do odbioru.

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 20 marca 2007, 22:47 
Podaj, Wally, numer konta, to ci przeleję. :)

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 20 marca 2007, 23:37 
Zwykły forumowicz

No to supcio:):) !!!! to proszę o podanie numeru konta albo niewiem jak :P:P:P w jaki sposób mam kupić swoją koszulinkę:):) pozdrawiam

Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ]