Nowa technlogia już u nas - srebrne Vectry w policji (2007r.)

Bondi

Post autor: Bondi »

Srebrna vectra napewno z CB nu i jakis psi ogon albo uszy miska moga wystawac przymkniete drzwiami :D
wally

Post autor: wally »

Bondi ty ju zjedna kreske masz na scianie komendy, nie zarabiaj na kolejne :P
Bondi

Post autor: Bondi »

Wally a Ty masz jakis bimberek u mnie 8)
Speedarek
Zwykły forumowicz
Posty: 952
Rejestracja: czwartek, 5 kwietnia 2007, 10:12
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Speedarek »

wally pisze:radia CB posiada druga cywilna vectra w kolorze serebra oraz jeden z oznakowanyc radiowozow, radze ufac potwierdzonym przez kilku "mobilkow" informacjom ze "czysciutko masz kolego ..."

Dokładnie tak 8) :lol:
Nie ważne co masz pod dupą , ważne co masz nad nią .......
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: DOK »

Kurcze - już wszyscy na CB zapodają o grasującym sreberku na 80 kilometrze na trasie Tomaszów - Zamość - 3 dni z rzędu jadę i słyszę o tym potworze. Więc jadących na tej tasie przestrzegam.
Marek

Post autor: Marek »

Jesteśmy szczególnie i niesprawiedliwie prześladowani przez niebieskich - takie mam wrażenie. Zawsze gdy jadę z wawy do TL luzacko pomykam aż do Lublina (z kilkoma "odcinkami specjalnymi" przed stacjonarnymi fotoradarami), a jak wjeżdżam na Zamojszczyznę to w głowie mam "ok, teraz musisz zwolnić" i ostatnie kilkadziesiąt km wlokę się niemiłosiernie, bo tu w każdym krzaku może się czaić pan z suszarką. A teraz jeszcze i to.
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: DOK »

Musze niestety to potwierdzić nie raz było że wyjechałeś z Lubelskiego i policjanta aż do szczecina nie zobaczyłeś hihih.
wally

Post autor: wally »

Marek, pociesz sie e w podkarpackim jest jeszcze gorzej niz unas. Przynajmniej ja mam takie obserwacje. Lubelskie natomias zaczyna mnie witac na niebiesko juz w okolicach Ryk.
Marek

Post autor: Marek »

Trasy przelotowe na Mazowszu omijają wioski, teren zabudowany wzdłuż lubelskiej zdarza się relatywnie rzadko aż nagle wpadamy w ciąg osad i wioseczek, na których ominięcie nigdy nie było kasy. Dzieci biegają przez te dróżyny do szkoły, psy rzucają się na ledwie połatane owiewki.

Drogi, potrzebujemy dobrych dróg, które nie zakłócają życia mieszkańców, a kierowcom pozwalają sprawnie i bezpiecznie dotrzeć do domu. Wolałbym, żeby kasa z mandatów szła na obwodnice i ekspresówki, niż nowe Vectry. Cóż, każda władza ma swoje priorytety. Zobaczymy, jak będzie z tą.

A ja na Podkarpaciu też sie czuję u siebie :) Chętnie się zapuszczam w tamte strony od czasu do czasu.
Bondi

Post autor: Bondi »

Z tego co bylo napisane w jakims artykule o pierwszej srebrnej w Lublinie, to ktos sie wypowiadal ze ani grosik z tej kasy z mandatow z vectry nie trafia nawet do kasy policji, a w miesiac juz by sie ta inwestycja zwrocila.
wally

Post autor: wally »

generalnie mandaty nie trafiaja do policyjnej kasy. Malo tego czy policjant wystawi Ci mandat za 20 zl czy za 200 wynik liczy mu sie od sztuki, czyli gorne widelki z mandatu sa wynikiem tego ze nie spodobales sie funkcjonariuszowi albo zapyskowales niepotrzebnie :)
Awatar użytkownika
dario
Zwykły forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: piątek, 18 maja 2007, 15:18
Motocykl: Honda
Lokalizacja: Zamość

Post autor: dario »

Uwaga, uwaga!!!!

Jakby ktoś potrzebował, to numery Jednego sreberka to: LZ 23271.
Z przodu ma kamerkę obok lusterka, z tyłu przyciemniane szybki.
Panowie wyglądają na miłych :lol:
ZEN

Post autor: ZEN »

Panowie wyglądają na miłych :lol:

nie daj się zwieźć, to taki służbowy uśmiech :wink:
Marek

Post autor: Marek »

Ogłaszam konkurs - kto pierwszy cyknie fotę (np. telefonem) przynajmniej jednej nowej policyjnej Vectrze otrzyma komplet forumowych naklejek :) z własnym imieniem/ksywą (zobacz post w "Na Luzie" dot. naklejek KFM) w wersji special edition. :lol:

Zastrzeżenie - fotka musi być wyraźna, a samochód identyfikowalny jako TA Vectra (nr rejestracyjne albo sylwetki policjantów wewnątrz), a nie wóz sąsiada z parkinku pod blokiem. :)

Nagroda zostanie wydana przy okazji najbliższej produkcji naklejek.
Ostatnio zmieniony piątek, 21 grudnia 2007, 16:18 przez Marek, łącznie zmieniany 1 raz.
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: DOK »

Z przesłuchów i informacji o sreberku - ponoć mają mikrofon w środku i wszystko co sie mówi zostaje nagrane na twardziela - także co do "targów" to na zewnątrz, w środku najlepiej milczeć hihih
ODPOWIEDZ

Wróć do „DROGÓWKA”