Trafi mnie zaraz z tym deszczem :-(

Pogadajmy jak motocyklista z motocyklistą...
Awatar użytkownika
Dzwiedziu
Zwykły forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 19 marca 2010, 20:59
Motocykl: SUZI GSXR 1000 K8
Lokalizacja: Tomaszow Lub.

Trafi mnie zaraz z tym deszczem :-(

Post autor: Dzwiedziu »

Dzisiaj rano patrze ladna pogoda ulica sucha mozna smigac sprzet wypicowany na wysoki polysk gotowy do drogi ,ustawiam sie z bratem ,jadziemy- trasa na Belzec, ale fajnie sie jedzie :D wiec jedziemy dalej -Narol, maszyny swietnie sie prowadzą trasa w miare rowna brat dociera nową R1 jedziemy dalej tylko jakos za plecami niebieskawo sie robi ale nie zwracamy na to uwagi bo to za plecami he he a przed nami fajne sloneczko swieci ,jedziemy dalej Cieszanów potem Lubaczow pogaoda dalej sprzyja ale w lusterku widze niebo coraz bardziej granatowe, mysle chmura przejdzie bokiem i jedziemy dalej delektując sie sloneczkiem i fajna trasą ale wkoncu nas dopadlo- granatowa chmara z piorunami i gradobiceim - przy drodze jakis CPN stajemy w miare sucho - ale po s30 min nie bylo sucho wody po kostki a CPN-u malo nie zmietlo z powierzchni ziemi - przeczekalismy i przezylismy :) ale droga powrotna to koszmar 50 kilosow do Tomaszowa w strugach deszczu 2 razy prawie gleba 30-40 km/g wiecej sie nie da, spotkania z TIR-ami w taką pogode to tak jak by wskoczyc do stawu razem z motorem he he - ale nasczescie jakos dojechalismy cali i zdrowi - i strasznie wk... na tą pogode :-) pozdro
Awatar użytkownika
pegaso
Zwykły forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: niedziela, 18 października 2009, 15:50
Motocykl: enduro

Re: Trafi mnie zaraz z tym deszczem :-(

Post autor: pegaso »

Ja już też nie mogę wytrzymać z tym deszczem jadę do szkoły piękne słoneczko a powrotem deszcz i tak codziennie. T_T
Awatar użytkownika
Bohun
Zwykły forumowicz
Posty: 311
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 15:36
Motocykl: 1

Re: Trafi mnie zaraz z tym deszczem :-(

Post autor: Bohun »

A ja widzę dobre strony tego. W sobotę muszę skoczyć po oliwę do białej i zabieram się za off, kostki już założone. :twisted:
Kto prędko daje, ten dwa razy daje
http://www.yamahaxt.pl/
Awatar użytkownika
cienki007
Zwykły forumowicz
Posty: 165
Rejestracja: czwartek, 28 maja 2009, 16:31
Motocykl: Honda NTV 650
Lokalizacja: Zamość

Re: Trafi mnie zaraz z tym deszczem :-(

Post autor: cienki007 »

Mnie też już ta pogoda dobija. Non stop leje. Na chwile wyjdzie słońce i znowu leje. Czytałem że to wina wybuchu tego wulkanu ale ile w tym prawdy? :x
Jestem oazą spokoju.. Pier*****ym, kur*a, zaje*iście wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.
Piter
Zwykły forumowicz
Posty: 497
Rejestracja: piątek, 16 marca 2007, 20:36
Motocykl: Yamaha TDM 850
Lokalizacja: Tomaszów Lub
Kontakt:

Re: Trafi mnie zaraz z tym deszczem :-(

Post autor: Piter »

Faktycznie można mieć juz tego po dziurki w niektórych częściach ciała :P W niedzielę miałem podobne przejścia jednak na szczęście udało mi sie ominąć chmury burzowe i nie zmokłem, jednak musiałem nieżle pokombinować odnośnie optymalnej trasy przejazdu.

Ale spoko podobno czerwiec ma być taki sam :twisted:
Awatar użytkownika
Dzwiedziu
Zwykły forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 19 marca 2010, 20:59
Motocykl: SUZI GSXR 1000 K8
Lokalizacja: Tomaszow Lub.

Re: Trafi mnie zaraz z tym deszczem :-(

Post autor: Dzwiedziu »

Hej Piter- myslalem ze temat odejdzie w niepamiec i wkoncu bedzie pogoda ale nie...,- dalej LEJE masakra niemozna nigdzie pojechac - cale szczescie ze w sobote na spocie bylo idealnie . EJJJJJJ a Ciebie czego nie bylo ???????pytam sie ?????? :wink:
Piter
Zwykły forumowicz
Posty: 497
Rejestracja: piątek, 16 marca 2007, 20:36
Motocykl: Yamaha TDM 850
Lokalizacja: Tomaszów Lub
Kontakt:

Re: Trafi mnie zaraz z tym deszczem :-(

Post autor: Piter »

Dzwiedziu pisze:EJJJJJJ a Ciebie czego nie bylo ???????pytam sie ??????
No wyobraź sobie że po sobotniej imprezie niestety nie wstałem wystarczająco wcześnie :oops:

Ale widziałem ostatnio że Tobie deszcze i niepogody nie są straszne i sprawnie jeździsz slalomem między kroplami
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na luzie”