Sobota 05.07.14 Werbkowice koncert KULT

...czyli to, co lubimy najbardziej.
Awatar użytkownika
hans
Zwykły forumowicz
Posty: 996
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:48
Motocykl: xj600
Lokalizacja: Wrocław

Sobota 05.07.14 Werbkowice koncert KULT

Post autor: hans »

Prawie w ostatniej chwili wrzucam temat, ale czasem lepiej późno niż wcale.
Wstępnie można umówić się na wyjazd z parkingu obok zamojskiego parku o godzinie 18.00, zbiórka chętnych 17.45, chyba że są inne propozycje to piszcie śmiało.
Poniżej plakat i link do dokładniejszych informacji
http://lubiehrubie.pl/powiat/werbkowice ... cukrownika
Załączniki
plakat
plakat
"Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną"
Paulo Coelho
Awatar użytkownika
MIRO
Zwykły forumowicz
Posty: 291
Rejestracja: niedziela, 8 listopada 2009, 10:50
Motocykl: APRILIA 650
Lokalizacja: Steniatyn
Kontakt:

Re: Sobota 05.07.14 Werbkowice koncert KULT

Post autor: MIRO »

Na KULT to chętnie ,będzie okazja się spotkać, Łaszczów i okolice zbiórka (sobota 5.07) godz .18 na rondzie wyjazd do Werbkowic 18,15.
Jeden Człowiek nie zmieni Świata, ale jeden Człowiek może przekazać informację...
która zmieni Świat."
D. Icke
tel. 510-081-953
Awatar użytkownika
MIRO
Zwykły forumowicz
Posty: 291
Rejestracja: niedziela, 8 listopada 2009, 10:50
Motocykl: APRILIA 650
Lokalizacja: Steniatyn
Kontakt:

Re: Sobota 05.07.14 Werbkowice koncert KULT

Post autor: MIRO »

Jest pewien problem ,Wójt gminy -który już i tak jest na wylocie nie zgodził się na wjazd motocykli tam na górę pod scenę jak to było co roku więc motocykle musiały by stać około 1 km na dole. Nie dał się przekonać w żaden sposób więc decyzja co gdzie i jak należy do każdego z osobna :(
Jeden Człowiek nie zmieni Świata, ale jeden Człowiek może przekazać informację...
która zmieni Świat."
D. Icke
tel. 510-081-953
ZIBI
Zwykły forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: wtorek, 8 maja 2012, 21:01
Motocykl: HONDA GL 1200 ASPENCADE
Lokalizacja: Zamość / Hrubieszów

Re: Sobota 05.07.14 Werbkowice koncert KULT

Post autor: ZIBI »

W niedzielę o 4.00 wylatuję do Świebodzina (auto + moto) mam wolne miejsca w kolumnie. :D
Awatar użytkownika
kaktus
Zwykły forumowicz
Posty: 247
Rejestracja: niedziela, 18 października 2009, 20:20
Motocykl: Transalp 600
Lokalizacja: Chełm

Re: Sobota 05.07.14 Werbkowice koncert KULT

Post autor: kaktus »

No tak trzeba było jak Wiktor do Leska w Biesy :( ja mimo wszystko zaryzykuje i pojadę z kolegą na dwa mótory, może nie jesteśmy jednak tak znienawidzeni do końca w tych Werbkowicach :)
Transalp 600
Awatar użytkownika
hans
Zwykły forumowicz
Posty: 996
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:48
Motocykl: xj600
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sobota 05.07.14 Werbkowice koncert KULT

Post autor: hans »

Jakieś bezpieczne miejsce na motocykle na pewno się znajdzie, kwestia pokombinowania trochę :D
"Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną"
Paulo Coelho
Awatar użytkownika
MIRO
Zwykły forumowicz
Posty: 291
Rejestracja: niedziela, 8 listopada 2009, 10:50
Motocykl: APRILIA 650
Lokalizacja: Steniatyn
Kontakt:

Re: Sobota 05.07.14 Werbkowice koncert KULT

Post autor: MIRO »

O.K dobrze mówisz Hans to jak wyżej pisaliśmy jedziemy , myślę że uda nam się motórami wjechać innym wjazdem na górę na drugi parking za scenę .W takim razie wyjeżdzamy jak było wczesniej ustalone i spotykamy się już wszystkie grupy 18.45 na stacji paliw w Werbkowicach od strony Wronowic koło złomowiska :D . Chętnie widział bym jak najliczniejszą grupę, trochę już jest tych jednośladów w okolicy :D
Jeden Człowiek nie zmieni Świata, ale jeden Człowiek może przekazać informację...
która zmieni Świat."
D. Icke
tel. 510-081-953
Awatar użytkownika
kaktus
Zwykły forumowicz
Posty: 247
Rejestracja: niedziela, 18 października 2009, 20:20
Motocykl: Transalp 600
Lokalizacja: Chełm

Re: Sobota 05.07.14 Werbkowice koncert KULT

Post autor: kaktus »

Nie za późno :?: o 18tej bitwa .
Transalp 600
Awatar użytkownika
MIRO
Zwykły forumowicz
Posty: 291
Rejestracja: niedziela, 8 listopada 2009, 10:50
Motocykl: APRILIA 650
Lokalizacja: Steniatyn
Kontakt:

Re: Sobota 05.07.14 Werbkowice koncert KULT

Post autor: MIRO »

Hans pisał że bitwę możemy sobie dzisiaj odpuścić
Jeden Człowiek nie zmieni Świata, ale jeden Człowiek może przekazać informację...
która zmieni Świat."
D. Icke
tel. 510-081-953
Awatar użytkownika
hans
Zwykły forumowicz
Posty: 996
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:48
Motocykl: xj600
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sobota 05.07.14 Werbkowice koncert KULT

Post autor: hans »

Chętni na bitwę niech jadą wcześniej i spotkamy się na miejscu, na stacji paliw, w razie potrzeby podaję swój nr tel. 693 634 960.
Link do mapki pokazującej gdzie jest wspomniana stacja. http://goo.gl/maps/e99HB
"Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną"
Paulo Coelho
Awatar użytkownika
kaktus
Zwykły forumowicz
Posty: 247
Rejestracja: niedziela, 18 października 2009, 20:20
Motocykl: Transalp 600
Lokalizacja: Chełm

Re: Sobota 05.07.14 Werbkowice koncert KULT

Post autor: kaktus »

Ja to się wybrałem na bitwę się spóźniłem a na koncerty nie zostałem :( ale była ,, miss obiektywu ze Stefankowic'' i nie dała szans koleżankom :D :D :D więc warto było :) Mam na kogo zwalić na kolegę Grześka , ale ja go dopilnuje następnym razem i siebie też :)

Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela, 6 lipca 2014, 10:48 przez kaktus, łącznie zmieniany 2 razy.
Transalp 600
Awatar użytkownika
hans
Zwykły forumowicz
Posty: 996
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:48
Motocykl: xj600
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sobota 05.07.14 Werbkowice koncert KULT

Post autor: hans »

Wbrew obawom wielu miejsce na motocykle (było trochę maszyn) było przy wejściu na teren koncertów w cieniu, przy pilnujących miejsca strażakach więc bezstresowo można było zaparkować maszynę czy nawet zostawić kask na lusterku jak zrobiło kilka osób, dla tych co zostawali do końca znalazł się VIP-parking za sceną przy drodze wyjazdowej z terenu więc nie trzeba było jechać w wolno idącej kolumnie (często podchmielonego) tłumu.
Niektórzy mówią że to czy wyjazd jest udany można ocenić po ilości much na kasku i motocyklu, powiem więc że jak zwykle kask czyszczę około 2 minut to dziś zajęło mi to jakieś 10 więc sami możecie ocenić jak bardzo wyjazd był udany w mojej opinii.
Koło parku byłem zgodnie z planem czyli koło 17.40, na miejscu chłopaki z Zamojskiej Grupy Motocyklowej planowali gdzie jechać, jeden postanowił udać się po dziewczynę drugi nie wiedząc nic o koncercie Kultu (pozdro dla Ciebie Zulek jeszcze gdzieś pojeździmy) ciągnął mnie do Sitna, ale jak postanowiłem że Werbkowice tak też wybrałem. Chłopaki szybko się rozjechali a ja czekając do planowanej 18 ruszyłem z lekkim 3 minutowym opóźnieniem w grupie liczącej 4 cylindry. Droga od krzyżówki na Sitno puściutka więc po 30 minutach byłem już na miejscu gdzie czekali Miro i Hary, za kilka minut dojechali Dylo z Anią i siłą 4 maszyn pojechaliśmy w kierunku wjazdu na teren imprezy. Przy bramie wydzielona część parkingu przewidziana dla motocykli, stało kilkanaście maszyn, Kaktus twojego Trampka poznam wszędzie. Po obejrzeniu składanych właśnie obozowisk rzymskich i wandalskich i zwiedzeniu całego terenu imprezy Dyle doszły do wniosku że lista obecności na tej imprezie została podpisana i pojechali na którąś z kolejnych odbywających się w okolicy (Dylo Ty chyba chcesz pobić jakiś rekord imprez zaliczonych w tym sezonie ; ), Hary też uznał że będzie zjeżdżał. Po zlokalizowaniu z Mirem parkingu VIP postanowiliśmy przeparkować tam maszyny, by ułatwić sobie życie i wyjazd po zakończeniu koncertów. Zespół Haydamaky pięknie wymiatał, połączenie gatunków które uprawiają naprawdę wpada w ucho. Podczas ich występu dojechali Łukasz z Wiolą oraz Piotrek z synem (pzrepraszam imienia nie pamiętam), którzy gdzieś się zgubili w tłumie. Gwiazda wieczoru i jeden z prowoderów spotkania w Werbkowicach czyli zespół KuLt zaczął występ mniej więcej punktualnie i grał, grał i grał i tak przez dwie i pół godziny, słychać było w głosie Kazika że nie była to dla niego kolejna chałtura którą trzeba odtrąbić by zarobić, tylko że chciało mu się tu wystąpić. Frekwencja podczas koncertu cały czas rosła, by około 23 zacząć maleć, jednak w promieniu 30-40 metrów od sceny były tłumy cały czas, niestety nie było piosenki o wędrowniczkach ale może za jakiś czas jak Kult znów wystąpi na Zamojszczyźnie to zagra ten kawałek.
Podsumowując moją długą wypowiedź. Warto było pojechać, ci którym się nie chciało niech żałują. Podziękowania dla wszystkich wymienionych powyżej, fajnie było was zobaczyć i liczę że szybko się znów zobaczymy w jakichś fajnych okolicznościach.
"Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną"
Paulo Coelho
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty, imprezy, wycieczki, spotkania”