Rajd "Nocnych Wilków" po Europie

Piękny region, wspaniali ludzie i fascynujące wydarzenia :)
Awatar użytkownika
manson
K.B.M.
Posty: 1058
Rejestracja: środa, 29 września 2010, 08:15
Motocykl: HONDA VTX1300 2006r.
Lokalizacja: Zamość

Rajd "Nocnych Wilków" po Europie

Post autor: manson »

http://www.sfora.pl/polska/Motocyklisci ... ampaign=o2" onclick="window.open(this.href);return false;
nawet tysiącmilowa podróż
zaczyna się od jednego kroku.
602300313
Awatar użytkownika
kaktus
Zwykły forumowicz
Posty: 247
Rejestracja: niedziela, 18 października 2009, 20:20
Motocykl: Transalp 600
Lokalizacja: Chełm

Re: motocykliści putina

Post autor: kaktus »

Byli już trzy razy u nas na grobach żołnierzy radzieckich nie znam tego klubu ale masa polityków tam więc pewnie więcej ciśnienia jak przyjemności z jazdy motocyklem.
Transalp 600
Stary
Zwykły forumowicz
Posty: 324
Rejestracja: środa, 26 sierpnia 2009, 19:25
Lokalizacja: Wierzchowiska

Re: motocykliści putina

Post autor: Stary »

Moim zdaniem to potraktować ich jak powietrze , żadnego rozgłosu medialnego jak i w czasie przejazdu , to by ich najbardziej zabolało .
W drogę zabierz ze sobą rozsądek i wyobraźnię aby głupocie nie dać satysfakcji!!!
Awatar użytkownika
Zagłoba
Zwykły forumowicz
Posty: 1375
Rejestracja: sobota, 7 czerwca 2008, 05:44
Motocykl: YAMAHA XV1600 ROAD STAR 2001r.
Lokalizacja: Steniatyn

Re: motocykliści putina

Post autor: Zagłoba »

Też tak uważam: zero uwagi
...motor, czy koń - byle w siodle i ...w cwał....
Wielki Brat
Zwykły forumowicz
Posty: 2808
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 08:39
Motocykl: FJR 1300

Re: motocykliści putina

Post autor: Wielki Brat »

Tak jak oni nie przeszkadzają Rajdowi Katyńskiemu tak my nie mamy prawa przeszkadzać im w tym co sobie zaplanowali.
Oczywiście media szczują środowiska motocyklowe w Polsce w ramach jednie słusznej obecnie "rusofobii" i "ukrainofillii".
Generalnie każdy z nas ma swoje poglądy i może je wyrażać, ale wikłanie naszego środowiska w to gówno zwane "polityką" zawsze uważałem i uważam za naganne.
Wielki Brat
Zwykły forumowicz
Posty: 2808
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 08:39
Motocykl: FJR 1300

Re: Rajd "Nocnych Wilków" po Europie

Post autor: Wielki Brat »

Komentarze pod informacją w serwisie Onet.pl:

~ My jeździmy motocyklami do Katynia i Moskwy z naszymi flagami oraz skrzydłami husarii na plecach. Nikt w Nas nie ciska jajkami ani nie utrudnia, więc bądźmy normalnym cywilizowanym społeczeństwem bo za takie się mamy a nie jaskiniowcami. Polityka motocyklistów nie powinna interesować, ale motocykle i ludzie jeżdżący na tych szerszeniach i grzebiący w silnikach. W dobrym tonie będzie eskorta ekip z naszych klubów z naszymi barwami narodowymi. Tak to widzę.

~ W związku z planowanym przez rosyjskich motocyklistów przejazdem przez Polskę w dniu 27. kwietnia b.r. wzywam Was do zapewnienia im bezpieczeństwa na całej trasie. Więcej, wzywam Was do zorganizowania im honorowej eskorty od wschodniej do zachodniej granicy państwa. Tak samo w ich drodze powrotnej. W Terespolu niech przywita ich kilkudziesięciu polskich motocyklistów z polskimi flagami i niech odprowadzą ich do Siedlec. Stąd następna grupa niech ich poprowadzi do Warszawy. W Warszawie powinna czekać co najmniej setka polskich motocyklistów i odprowadzić ich do Bełchatowa, kolejna grupa do Wrocławia a ostatnia do granicy. Wszyscy Polacy powinni udekorować swoje motory polskimi flagami. Jest jeszcze trochę czasu. Zróbcie listy uczestników, ludzi sprawdzonych, nie pozwólcie aby wmieszali się jacyś prowokatorzy i zakłócili tę imprezę. Powiadomcie o tym Rosjan. W Polsce szaleje piąta kolumna, która rozpala tutaj fobię antyrosyjską, której Polacy są przeciwni. Nie ulegajcie propagandzie i róbcie to, co jest zgodne z polskim a nie obcym interesem. Na pewno wielu z Was pojedzie kiedyś motorem do Rosji (n.p. do Katynia) w grupie czy pojedynczo. Jeśli postąpicie według mojej rady będziecie przez Rosjan honorowani podwójnie. Jeśli zaś ulegniecie propagandzie czy to rządowej czy to piątej kolumny, czego możecie się spodziewać? Żaden jej agent czy rezydent z Wami tam nie pojedzie .Wy natomiast dostaniecie łomot wielokrotny, niestety całkowicie zasłużony. Jeszcze raz wzywam: działajcie dalekowzrocznie. Jeśli mnie nie posłuchacie, sobie i innym zamkniecie drogę do Rosji na długo. Teraz Rosja nie jest naszym wrogiem, teraz wrogiem jest ktoś inny.

~ Dlaczego media upolityczniają, prowokują i wzbudzają niepokój wśród obywateli polski. To nie jadą politycy tylko, wolni ludzie tacy jak my. Ja nie popieram Komorowskiego i nie namawiam do blokowania dróg na jego trasie przejazdu. Więc rosyjscy motocykliści powinni swobodnie przejechać zamierzoną trasę. A, że cel jest taki jaki jest, to nie ulega wątpliwości, że to armia radziecka wyzwoliła Europę. A ręce mi opadają jak słyszę prof.Instytutu Pamięci Narodowej historyka, ze Rosjanie nas okupowali przez 40 lat. Sami nas nie wzięli. To USA. Anglia sprzedali nas Rosjanom. Polacy nie dajcie się sprowokować w polityczne przepychanki polityków

~ Wstyd mi za rodakow ktorzy chca utrudnic ten przejazd! Z wielu powodow nie nalezy im przeszkadzac, a wrecz pomoc!!! Przeciez oni nie chca nic zlego robic, wbrew temu co nam wmawia propaganda! Jezeli to sa bandyci i zlamia prawo to prosze bardzo, jest policja i niech ich zamkna, ale niech sie ludzie nie wyglupiaja i niepotrzebnie nie atakuja tego przejazdu. Co wiecej, dobrze by bylo gdyby nasi motocyklisci sie przylaczyli i wspolnie pojachali do Berlina, tak jak podczas IIWS :) Nie wiem kto na sile probuje sklocic narody slowianskie, ale to nie przyniesie nic dobrego!!!

~ Rosjanie przejechali by przez Polske i nawet nikt by o tym nie wiedzial. Ale my musimy namieszać, protestować, zakazywać. Nikt nie zastanowi sie ze wielu Polskich kierowcow jezdzi po Rosji. Pozniej bedziemy sie znow oburzac ze Rosjanie beda ich tak traktowac jak my ich traktujemy w naszym kraju.Ostatniu o swojej podrozy po Rosji opowiadal Polski podroznik.Znany lecz zapomnialam nazwiska. Bardzo cieplo mowil o Rosjanach. O ich goscinnosci. Nigdy, a byl juz w Rosji kilka razy, ale to nigdy nie spotkala go przykrosc ze strony Rosjan.A my? Żenada!
Wielki Brat
Zwykły forumowicz
Posty: 2808
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 08:39
Motocykl: FJR 1300

Re: Rajd "Nocnych Wilków" po Europie

Post autor: Wielki Brat »

A to komentarze z forum Rajdu Katyńskiego:

http://forum.rajdkatynski.com/viewtopic ... 84df7efea2" onclick="window.open(this.href);return false;
Stary
Zwykły forumowicz
Posty: 324
Rejestracja: środa, 26 sierpnia 2009, 19:25
Lokalizacja: Wierzchowiska

Re: Rajd "Nocnych Wilków" po Europie

Post autor: Stary »

Wielki , ja wyraziłem swoje zdanie na ten temat , niech jadą jak mają taką intencję ja nie mam zamiaru im przeszkadzać ani ich gloryfikować .
W drogę zabierz ze sobą rozsądek i wyobraźnię aby głupocie nie dać satysfakcji!!!
wally
Zwykły forumowicz
Posty: 397
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 17:48

Re: Rajd "Nocnych Wilków" po Europie

Post autor: wally »

Źle się dzieje w temacie tego rajdu, media rozdmuchują skrajne wypowiedzi do białości (wypowiedzi dla mediów ludzi gadających do rzeczy nie publikuje się), na fejsie powstał profil "nie dla przejazdu bandytów ..." Sporo skrajnej piany bitej przez ludzi którzy nie podróżują motocyklem a o wschodzie mają g...pojęcie.
Spotkaliśmy chłopaków z NW na Krymie i dla nas byli bardzo OK. A że mają inne poglądy, no cóż - w naszym kraju można być posłem przebranym za babę, na "waginosceptyka" nie wolno krzywo popatrzeć ale już ruski gorszy od pedała. Fanem Putina nie jestem ale uważam że w naszym środowisku może powstać wiele szkód z niebezpiecznymi dla motocyklistów podróżników skutkami na lata.
moje pytanie

Gdzie jest w tym temacie Kongres który twierdzi że reprezentuje środowisko polskich motocyklistów ? Czy ktoś z silnych klubów nie powinien przemówić głosem rozsądku ?

Co dalej z imprezami typu "Rajd Katyński" czy ktoś pomyślał o następstwach nagonki na "Nocne Wilki"


żaden z autorów tych internetowych napinek nie przedstawił się z nazwiska, wilki widzieli tylko w zoo
jedna z mądrych wypowiedzi

"Slawomir Brak Brak Nad czym tu się zastanawiać ja wam powiem jak będzie. Jest to kolejna prowokacja ze strony Putina Nocne Wilki wjadą do Polski dojdzie zapewne do jakiś incydentow a to da powód Putinowi do do niby OBRONY OBYWATELI ROSJI i wkroczy z wojskami do Polski, ten idiota ewidentnie szuka powodu do zaczepki"

https://www.facebook.com/StopNocnymWilkom?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Savi
Zwykły forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: czwartek, 17 maja 2007, 11:12
Motocykl: BMW R 80 RT z wb, WFM, Simson SR2
Lokalizacja: Werbkowice

Re: Rajd "Nocnych Wilków" po Europie

Post autor: Savi »

Dużo w tym racji, co piszecie. Niech sobie jadą.
Awatar użytkownika
Zagłoba
Zwykły forumowicz
Posty: 1375
Rejestracja: sobota, 7 czerwca 2008, 05:44
Motocykl: YAMAHA XV1600 ROAD STAR 2001r.
Lokalizacja: Steniatyn

Re: Rajd "Nocnych Wilków" po Europie

Post autor: Zagłoba »

Niech sobie jadą. Nasi też jadą na Rajd Katyński.
Bądżmy bardziej cywilizowani od nich i nie przeszkadzajmy im.

Niepotrzebna jest tylko nagonka - jak to określił ktoś na fejsie - tzw. prasy polskojęzycznej, która usiłuje skłócić wszystkich ze wszystkimi, podać kolejny temat zastępczy tylko po to, żeby odwrócić naszą uwagę od rzeczy naprawdę ważnych.
Nie dajmy się nabrać !!!!!!!!! :idea: :idea: :idea:
...motor, czy koń - byle w siodle i ...w cwał....
RadeckiLU
Zwykły forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 10 kwietnia 2015, 10:21
Motocykl: VTX 1300C
Lokalizacja: Lublin

Re: Rajd "Nocnych Wilków" po Europie

Post autor: RadeckiLU »

witam,
dokładnie też tak uważam, nocnych riderów należy potraktować tak jak byśmy chcieli być traktowany na ich terenie. Swoją klasę pokażemy, gdy nie zniżymy się do poziomów sprzedajnych mediów, dla których jest to woda na młyn, podsycanie całej tej atmosfery. Przejadą, parę złotych zostawią na stacjach benzynowych i przydrożnych knajpach, a kawy nie muszę z nimi razem pić.
Pozdrawiam Bractwo,
RadeckiLU
VTX1300C
RADI
Awatar użytkownika
sas
Zwykły forumowicz
Posty: 170
Rejestracja: poniedziałek, 12 marca 2012, 18:42
Motocykl: CB 450S / trampek 600 i nawet to fajna maszyna...
Lokalizacja: Sandomierskie

Re: Rajd "Nocnych Wilków" po Europie

Post autor: sas »

Kiedyś miałem frajde z jazdy motocyklem potem po głowie latało lepsze moto i dobry los pozwolił przypadkowe ale było
Teraz mam kolejne takie w moim smaku ale na boga nigdy w maszynie czy śmiganiu nie siedziała mi w głowie polityka !
Dla tych z was co z szabelką... głos kolegi z rajdu katyńskiego "jak byliśmy w kłopocie to zawsze pomagali i śmiganie po tamtym kraju bezproblemowe "
Warto brać takie głosy pod rozwagę warto....
A tam cicho być http://www.youtube.com/watch?v=hJbBjjTsaEM" onclick="window.open(this.href);return false;
Wielki Brat
Zwykły forumowicz
Posty: 2808
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 08:39
Motocykl: FJR 1300

Re: Rajd "Nocnych Wilków" po Europie

Post autor: Wielki Brat »

No i Kongres zabrał głos w przedmiotowej sprawie:

"Będąc w zgodzie z zasadami Klubów Motocyklowych, jako Rada KPKM pozostawiamy bez komentarza wydarzenia polityczne w naszym Kraju jak i na arenie międzynarodowej. W związku z tym iż przejazd klubu Nocne Wilki w naszym odczuciu ma właśnie taki wymiar, traktujemy to jako wydarzenie propagandowe z użyciem motocykli. Wspomniany Klub składa się w dużej mierze z ludzi wywodzących się ze służb mundurowych czego nie akceptujemy. Mając na uwadze powyższe, zostawiamy sprawę analogicznym służbom po stronie UE.

W imieniu Rady KPKM
V-Pres. Road Runners MC
Adolf 1%-er"
wally
Zwykły forumowicz
Posty: 397
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 17:48

Re: Rajd "Nocnych Wilków" po Europie

Post autor: wally »

łudziłem się do końca że ktoś "MoCno szanowany" powie coś mądrego rozstąpi się morze, zagoreje krzew, uspokoi się burza w szklance rosyjskiej wódki a TVN znowu zajmie się żonami rolnika ...

Jak powiedział klasyk - "nie każdy facet w kamizelce" ... a nie to chodziło o widły
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dzieje się!”