W Radecznicy u św. Antoniego

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o motocyklach i motocyklistach, a czego nie boicie się zobaczyć.
Awatar użytkownika
manson
Moderator K.B.M.
Posty: 1102
Rejestracja: środa, 29 września 2010, 08:15
Motocykl: HONDA VTX1300 2006r.
Lokalizacja: Zamość

W Radecznicy u św. Antoniego

Post autor: manson »

kilka fotek
Załączniki
P1280635.JPG
P1280632.JPG
P1280631.JPG
P1280630.JPG
P1280629.JPG
P1280628.JPG
P1280626.JPG
P1280645.JPG
P1280644.JPG
P1280641.JPG
P1280640.JPG
P1280639.JPG
P1280638.JPG
P1280636.JPG
P1280661.JPG
P1280657.JPG
P1280655.JPG
P1280654.JPG
P1280652.JPG
P1280651.JPG
P1280647.JPG
WhatsApp Image 2026-05-09 at 15.03.08.jpeg
WhatsApp Image 2026-05-09 at 15.03.08 (1).jpeg
nawet tysiącmilowa podróż
zaczyna się od jednego kroku.
602300313
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galerie”