Witam wszystkich forumowiczów i dzięki za przyjęcie w wasze szeregi.
Jak już wiecie nazywam się Grzesiek pochodzę z Lublina latam na Goldasoe1800.Jestem kierownikiem w firmie budowlanej.Postaram się godnie reprezentować nasz Klub
Witam serdecznie
- MYCHA
- Moderator K.B.M.
- Posty: 178
- Rejestracja: poniedziałek, 4 grudnia 2017, 16:48
- Motocykl: BMW R1250 GS 2019r.
Re: Witam serdecznie
Witamy w naszych szeregach Grzesiek
- manson
- Moderator K.B.M.
- Posty: 1102
- Rejestracja: środa, 29 września 2010, 08:15
- Motocykl: HONDA VTX1300 2006r.
- Lokalizacja: Zamość
Re: Witam serdecznie
Witaj na forum
nawet tysiącmilowa podróż
zaczyna się od jednego kroku.
602300313
zaczyna się od jednego kroku.
602300313
- Brylo
- K.B.M.
- Posty: 459
- Rejestracja: piątek, 24 października 2014, 07:39
- Motocykl: YAMAHA VENTURE ROYALE 1200 1984r, Suzuki Boulevard
- Lokalizacja: Lublin/Radków
Re: Witam serdecznie
Witaj Grzeńciu! Nasze forum jest otwarte dla wszystkich klubowiczów, więc śmiało pisz o wszystkim.