Koncert Korycki & Żukowska

Piękny region, wspaniali ludzie i fascynujące wydarzenia :)
bryza
Zwykły forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2011, 19:57
Motocykl: brak

Koncert Korycki & Żukowska

Post autor: bryza »

25 maja 2013r. Nisko sala widowiskowa Niżańskiego Centrum Kultury „Sokół”
(ul. Tadeusza Kościuszki 9)
http://www.nck.cal24.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
„Ballady na dwa serca” – koncert ballad rosyjskich (z repertuaru B. Okudżawy, W. Wysockiego i Ż. Biczewskiej)
cena biletów: 30 zł
Koncert Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego.

Moim zdaniem warto ! :wink:
bryza
Zwykły forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2011, 19:57
Motocykl: brak

Re: Koncert Korycki & Żukowska

Post autor: bryza »

Czy ktoś z szanownych forumowiczów był na tym koncercie? Jeśli ktoś był , zapewne podzieli moją opinię,że warto było. Sam koncert trudno nazwać koncertem, Andrzej Korycki "stary wilk morski ", głownie szancista, ogromny luzak , robi świetną atmosferę, wciąga publiczność do wspólnego śpiewania, w międzyczasie wrzuca historyjkę ,załoga dobrze się bawi .
Do pełni szczęścia brakowało mi zapachu piwa, orzeszków i dymu papierosowego, w którym można wieszać siekierę, scenerii iście z prawdziwej tawerny. Muszę przyznać,że na widowni raczej nie było tzw żółtodziobów,ale była spora grupa ludzi,którzy domagali się szant. Tym samym koncert przedłużył się do 2 godzin.I jeszcze było mało. Ja znalazłam nawet chwilę po koncercie na wspólne wspomnienia ach . to były czasy.....
Awatar użytkownika
kazek
Zwykły forumowicz
Posty: 334
Rejestracja: wtorek, 21 lipca 2009, 13:48
Motocykl: banditen 1200 - już komu innemu służy
Lokalizacja: Zamość

Re: Koncert Korycki & Żukowska

Post autor: kazek »

Bryzo, Twoja pozytywna recenzja zapewne przyczyni się do wybrania się na najbliższy koncert, zarówno czasowo jak i odległościowo :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dzieje się!”